1. 1.
  tadı tuzu olmayan, reyting ve para uğruna her bölüme cinsel içerikli şeyler yerleştirip abaza milletimizin kukularını ve pipilerini azdırıp onları nasıl sömürdüğünün hede... daha yazacaktım ama aziz nesin i andım. gerçekten yüzde altmışı aptal olan kesim akasya durağı izleyip oradaki karakterlerin salak esprilerine gülüyorsa bu ülkenin vay haline.

  bırakın bu dizi ayaklarını da milletin 40-50 yıl önce yaptığı şeyleri yapın. mesela jet motorlu bir savaş uçağı. şimdi beni çok bilmiş kişiler gelip: ulan kolay mı savaş uçağı yapmak diyebilir. ulan bre cahil uçak yapmak zor anladık ama jet motoru geçtim içten yanmalı normal motorun yok neyin kafasını yaşıyorsun derler.
  2 ... mrvercetti
 2. 2.
  yalan dünya kadar güzel dizi yok leyla ile mecnunda neymiş. işsizlerin izlediği bi dizi sadece. yalan dünya esprileri tamamıyla zeka içerikli.
  -3 ... seyitfirat1
 3. 3.
  bu kadar küçümsememek lazım dizilerimizi. nihayetinde yurtdışına çok satıyoruz.
  2 ... evross
 4. 4.
  doğru önermedir. Hele o sana bir sır vereceğim nedir lan öyle *
  1 ... spiralmotto
 5. 5.
  türkiyedeki dizilere para harcanmamasıda denebilir, bir the walking dead, lost, prison break, supernatural, game of thrones nedense yok. Onu da geçtim hiç bilim kurgu filmimiz varmı ? Oda yok peki dabbe gibi bir komedi filminin imdb puanı alırken korku katagorisinde yer almasını düşünün.. Bu yüzden türkiyede bol küfürlü komedi filmleri ve dizileri var, bol prodüksüyonlu ve para harcanmış dizileri torunlarım belki görür o zamanda diğer dizi yapımcıları uzayda dizi çeker.. Hayırlara vesile olsun amin.
  1 ... yapma o senin kardesin
 6. 6.
  sex anlayışı, yorganın altina girip mal mal hareketler yapmak.
  1 -1 ... emre s
 7. 7.
  lm den sonra sektör durgunlaştı.
  3 -1 ... bruce dickinson
 8. 8.
  Son diye bir kısa dizi çıktı. Bunu izledikten sonra benim hala umudum var.
  ... konusalimbakariz
 9. 9.
  Aslında çoğunun konusu çok güzel ama dizi 2.5 saat oluyor ve her sezonda neredeyse 100 bölüm oluyor. Senaristler bir şey bulamıyor ve boka sarıyor.

  Bölümler 40-50dk olsa mükemmel şeyler çıkacaktır.
  (bkz: netflix)
  -1 ... bymotorist
 10. 10.
  Cenaze sahneleri sırf 20-30 dk sürüyor.
  4 ... dondurma sosu