bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    çok ulvi ve önemli bir konumdur. hiç bir propaganda olmamasına rağmen adından saygı ile söz edilir. tüm türklerin yakın çağdaki atası olduğu kabul edilmiştir.
    2 ... pilotmont
  2. .
    türkiye'de okullarda kara tahtanın, devlet dairelerinde ise ilgili müdür veya şefin koltuğunun hemen üstündedir.
    4 ... ben hep 17 yasindayim
  3. .
    (#4009255)
    -1 ... gore gori chapa tipa rota hey
  4. .
    türk dünyası forum sitelerini az çok takip edenlerin net görebileceği çok yüksek bir yerdir.

bu sitelerde türk dünyasından kişiler yaşadıkları ülkelerin önde gelen şahsiyetlerini överken atatürk sözkonusu olduğunda hepsi büyük saygı göstermektedirler.
    1 ... pilotmont
  5. .
    aksi empoze edilmeye calisilsada icimizdeki emperyalizm tarafindan kullanilan bazi dinciler tarafindan, kuzey afrika'dan hindistan'a kadar emperyalizme karsi savasin simgesi olmus, bagimsizlik savaslarina ilham vermistir ataturk; yalniz turk dunyasinda degildir onemi..
    iran'dan, arjantin'e ataturk anısına basilmis pullar icin:
    (bkz: http://images.google.com....um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN)
    1 -1 ... atgmuls
  6. .
    (bkz: dunyada ataturkun yeri)
    ... stern
  7. .
    "tüm türklerin yakın çağdaki atası kabul edilmiştir" [ buraya iyi bak. sen yine olduğun gibi kal, misafirim bu sözlükle ]

tüm türklerin atası derken neanderthal cinsi bir söylemden mi bahsediliyor , o nasıl ilmi sözdür. * türkler mustafa kemal'den evrimleşmiştir [ the science and time mecmuaları konuya ilgiyle gülüyorlar ]

burası da dilimi şişiren badem : "kuzey afrika'dan hindistan'a kadar emperyalizme karsi savasin simgesi olmus, bagimsizlik savaslarina ilham vermistir ataturk"

piedra ırmağının kıyısında oturdum atama ağıt yaktım. [ gülme tokatlarım]
    ... emekli travesti