1. 1.
    --spoiler--
    Almanya’da yaşayan Cumali Mol, “Besmele ve Muhterem Müslümanlar” başlıklı bir yazıyla TBMM Dilekçe Komisyonu’na başvurarak, Türk bayrağındaki kırmızının siyahla değiştirilmesini istedi.

Gazete Habertürk'ün haberine göre, “Albayrak düşmana korku vermiyor” diyen Mol’a, TBMM “Anayasa’ya göre bayrağın değiştirilemeyeceği” yanıtını verdi.
    --spoiler--

http://m.haberturk.com/tb...h-olsun-dilekcesi-1838700

Edit:beni niye eksiliyorsunuz, ben mi verdim dilekçeyi?
    20 -14 ... dunyavatandasi
  2. 1.
    korsan filmleri fazla izlemiş kişinin isteğidir. bayrağa mı bakıyor ülkeler? siyah yapmışken kuru kafa da önerseydi keşke.
    11 ... larsmon
  3. 2.
    yine bir alamancı gavat ve yine bir türkiye'ye müdahale çabası. bi bitmediniz amına kodumun kekoları.
    20 -1 ... serdarsl06
  4. 3.
    beyfendinin amerikancı-natocu olduğu buralardan çok net anlaşılıyor. siyah bayraklı islam kavmi doğacak hadisine gönderme yapıyor malum işid artık kullanım dışı bir faktör. bu apaçık dalga geçmektir.

bir de hiç bir suç teşkil etmeyen bir dilekçeymiş gibi nazik nazik değiştirilemeyeceğini söylemişler.

değiştirilemeyecek değil değiştirilemez.
    2 -1 ... just call me alpha
  5. 4.
    MADDE 3.

Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.
    Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
    Millî marşı “istiklal Marşı”dır.
    Başkenti Ankara’dır.

(bkz: madde 4)
    (bkz: değiştirilemeyecek hükümler)
    9 ... kazangap
  6. 5.
    soktugumun isid kafali bir denyosunun sacmalamasidir.
    2 -2 ... wake up neo
  7. 6.
    korsan bayrağımı lan bu?
    5 -1 ... idrak yollari enfeksiyonu
  8. 7.
    ama keşke siyah olsaymış. dediği gibi düşmana korku salardı. hem siyah asaletin, karizmanın rengi.
    -16 ... selia
  9. 8.
    ışidçi bir malın beyanı. götünü keserler adam ol.
    6 -2 ... napakyanii
  10. 9.
    tinerci talebi reddedilmiştir.
    1 ... kingkong76