1. 1.
  katılmadığım önermedir. g*tü yiyen de gelip söker.

  2012 yılında kendi şahsi aracıma türk bayrağı astım diye ceza yemişliğim bile var. belki hatırlayan olur; o zamanlar akp hükümeti oy garantilemek için açılım saçılım ayağına ermeni kırması piçlere yanlıyorlardı. yasak getirilmişti o dönem.

  "türk bayrağı astığım için bana ceza kesecek polis buna da tamah eder." deyip camdan yere 20 lira atmıştım o an elime o geçtiği için. basıp gittim durmadım bile. o polis inşallah fetöden metöden bir şeylerden içeri alınmıştır.

  o kestiğin sonradan evime yolladığın ceza da çoluğunun çocuğunun rızkından çıkmıştır inşallah.
  18 -2 ... art vader
 2. 2.
  Hayır yasaklanmamalı. Yüreği yeten gelsin kaldırsın.

  zaten kanunlarla belirtilmiş nerede ve nasıl kullanılacağı. kanuna aykırı ise kanun uygulanmalı. onun oraya asan insanlar bayrağın takibini, rengini, temizliğini kontrol etmeli. sadece asmakla vatansever olunmuyor. kendi evimdeki ulu türk bayrağımı balkona astım, dış etkenlerden oluşabilecek kirlerden hemen, normal olarak da en az ayda bir kere yıkar, yerine tekrar asarım.
  1 ... bay efendi
 3. 3.
  kanunen yıpranmış bayrakların acilen değiştirilmesi zorunludur. yıpranan bayrak bir tören ritüeli ile ay ve yıldızı kesilip çıkarılacak şekilde üç parça şeklinde saklanır.

  öyle anneciğinin boklu donuna benzemez o kutsal. pislik içinde olamaz.

  paçavralarınızla bayrağımızı karıştırmayın.

  bir diğer arkadaşın dediği gibi, götü yiyen de gelir söker, yasaklar. bakalım bayrak direğine kadar ulaşabiliyor mu?
  5 ... just call me alpha