1. 1.
  iki net versus.

  her biri bir kesime göre terör örgütü arkadaşlar.

  solcu gayrı meşru evlatlarına göre afrine' türk bayrağı asan öso, vatan için gözünü budaktan sakınmayacak , bu vatanın gerçek evlatları için ise ülkeyi 40 yıldır kan gölüne çeviren, türk bayrağı yakan pkk denen orospu evladı oluşumdur.

  ee kan çekiyor işte. bir orospu evladından vatanını savunan öso/mehmetçik için nasıl övgü bekleyebilirsin ki, benimki de laf amk.
  4 -4 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  ikiside teröristtir. biri değil.

  öso şu an türkiye nin maşası. yarın öbür gün başkasının maşası olur.

  öso devletine isyan etmiş anarşist silahlı bir örgüttür. bu kadar basit.

  pkk dan bahsetmiyorum zaten artık gerek yoktur.
  3 -10 ... we did it
 3. 3.
  özgür suriye ordusu nu öven geri zekalılar yarın öbür gün emperyalistlerin etkisiyle " işgalci türk askeri topraklarımızdan çık " diyecekler.

  o zaman ameriga nın oyunları dersiniz.

  orta doğu da neye güvendikte sırtımızdan vurmadı.
  2 -2 ... we did it
 4. 4.
  kahraman türk askerinin sırtını güvenerek dayandığı öso ya terörist diyen net vatana ihanet etmektedir.
  -2 ... seishiroukei
 5. 5.
  ösocuları yarın amerikanın ya da rusyanın (artık parayı silahı kim daha çok verirse) kukla gibi kullanıp yine bizim başımıza bela edeceği gerçeğini görmek için stratejist ya da ortadoğu uzmanı olmaya gerek yok.
  ama sizin gibi prim peşinde koşan beyinsizlerin anlamaması gayet normal,nasıl olsa yarın öso bize sıktığı zaman ''kandırıldık'' deyip geçecek bir adamı destekliyorsunuz. size giren çıkan birşey olmayacakki? makarna kömür köfte ekmeğe devam,amına kodumun hurma beyinlileri.
  2 ... munir bey
 6. 6.
  Yakındır, ösonun şanlı ordumuza tamam burayı temizledik, artık çıkın yoksa işgalci sayılırsınız demesi. Not alın.
  3 ... bay efendi
 7. 7.
  Işid de bir ara pohpohlanan bir ögrüttü. Bugün de öso. Bu harekatta desteklemediğim tek şey öso ile açıkça birlikte hareket etmemizdi. Yarın öso da terör sayılacak ülkemizce. Versus günübirlik bir versus.
  ... sogeking
 8. 8.
  kendi ülkesinini yani suriye bayrağını yakan ösoculardan türk bayrağına saygı beklemek ne bileyim biraz şeylik gibi beyinsizlik.
  ... munir bey
 9. 9.
  Birinin iceriside onbinlerce turk vardir. Digerleri etnik dokuntudur efenim. Bizans kürdünden tutun da abd'li picler gibi ne ararsaniz var.
  ... alpertunna