1. 1.
  tanrının var olmadığına dair soyut, felsefi ya da bilimsel hiçbir fikir öne süremeyen, tek derdi akp ve fethullah gülen olan, alkol ve seks özgürlüğü dışında bir amacı olmayan ateist türü.

  islam'ın kendince bir kaç hatasını sürekli öne sürüp konuyu bu şekilde kapatmaya çalışırlar. aslında çoğu yobaz dindar diyebileceğimiz insanlardan pek farkları yoktur.

  kaliteli ateist nerede derseniz, ben çok amerikalı ve avrupalı ateistin eserlerini okudum. evrim, biyoloji, genetik alanında çalışan bir çok ateist daha çok agnostikliğe yakındır, ben hiç türk ateisti kadar tanrının varolmadığından emin olan ateist görmedim.
  29 -35 ... raynor
 2. 2.
  türklere inanmayan ateisttir.*
  edit: Ancak amerika'da birçok biliminsanının konuşma yaptığı bir platform var adı da "american atheists". Yalnız bunu da dilimize çevirirsek " amerikalı ateistler " olur.
  2 -1 ... nekrofili
 3. 3.
  (bkz: kaliteli ateist ne be)
  2 -2 ... aaa666
 4. 4.
  (bkz: Atesit)*
  1 ... nekrofili
 5. 5.
  (bkz: bir milyoncudan alınan çin ateisti)
  8 ... powerofaith
 6. 6.
  zekidir, çalışkandır, karakteri yüksektir, elinde tuttuğu meş'ale müspet ilimdir.
  5 -7 ... yeni pijama kokusu
 7. 7.
  islam dinine ve islamiyete mensup kişiler hakkında yalan yanlış, eksik fazla demeden karalama ve hakarete varan sözler söylerler. buna da fikir özgürlüğü derler! *
  islamiyet hakkında çok bilgiliymiş gibi her konuya lapin gibi atlar, islamiyet hakkında yıllarını vermiş kişilerden daha fazla konuşurlar. *
  en büyük düşman olarak islamiyeti dolu dolu yaşayan kişi(leri) bellerler. *
  2 -6 ... ajdaranikinyandasi
 8. 8.
  (bkz: yılmaz bu ne)
  kıldır ağam yanar ama kötü kokar.
  -1 ... anadolum
 9. 9.
  (bkz: ateizmin ırkı olmaz) * *
  3 ... the imam of cemaat
 10. 10.
  (bkz: müslüman türk)
  3 ... brokerx5 ya da mustang