1. 1.
  Sabah gazetesi 12.09.2015 tarihli manşetinde Türk savaş uçaklarının pkk'nın sözde şehitliklerini bombaladığı haberi bulunmaktadır.

  islam dininde mezar bombalanmaz. Ölüye, mezara saygı vardır. Bu haber Türkiye'nin hiç bir şeyine hizmet edemez. Tamamıyla PKK'ya hizmet etmektedir.

  PKK sitesi bunu propaganda olarak kullanmıştır. Ben bu habere inanmıyorum. Mezara bomba isabet etti ise bile "mezar bombalamak " amacıyla yapılmamıştır kanısındayım. hiç bir türk askerinin mezara bile bile ateş edeceğine inanmıyorum. Memleketimiz ne hale geldi çıldıracağım.

  Yani TSK'nın hiç bir işi kalmadı da mezar mı bombalıyor. Bu ne beyinsiz bir haber anlamıyorum. "askerler kafayı yedi" deseler daha iyi olurdu.

  ---- alıntı

  haber linki: http://www.sabah.com.tr/g.../12/pkkya-buyuk-operasyon
  Haberin Metni:

  Ağrı Dağında sabah saatlerinden itibaren havadan ve karadan başlayan operasyon sırasında sözde 'PKK şehitliği' dümdüz edildi.
  Ağrı Valiliği tarafından 'Özel Güvenlik Bölgesi' ilan edilen Ağrı Dağı'nda sabah saatlerinden itibaren havadan ve karadan başlayan operasyon sırasında sözde 'PKK şehitliği' dümdüz edildi.

  Sabah saat 05.00 sıralarında başlayan hava harekatının ardından başlayan kara operasyonunda PKK'lılarla sıcak temas sağlandı. Saat 16.00 sıralarındaki Ağrı Dağı'nın eteklerindeki Ele Mezrası'nın üst kısmında çıkan çatışma sırasında kobralar bölgeyi yoğun şekilde bombaladı.
  Kobraların vurduğu yerler arasında Ağrı Dağı eteğindeki Güngören Köyü yakınlarındaki sözde 'PKK şehitliği' de bulunuyor. Dumanların yükseldiği Ağrı Dağı'nda çatışmalara engel olmak isteyen siviller Ele Mezrası'nı geçemedi. Polis de önlem alarak yeni grupların çatışma bölgesine geçmesine izin vermedi.

  --- alıntı

  Ekran resmi : türk askerinin mezarlık bombalaması
  ANF haberi: türk askerinin mezarlık bombalaması
  1 -5 ... dusky
 2. 1.
  mezarlık değil çöplük.
  2 -1 ... incesu bebesi
 3. 2.
  bende sivil mezarlık sandım amk, megersem leşlerin bulundugu topraklar yerle bir edilmiştir. ölünüze bile rahat yok.

  sevindirmiştir. (bkz: ben tatmin oldum beyler)
  3 ... ateist kartal
 4. 3.
  Terörist öldürülür onlar insandı denir.mezarlıkları bombalanır velev ki oldu diyelim bu ülkeye yaşattıklarından daha üzücü değildir.bu tsk ne yapsın şimdi?askercilik mi oynasın?
  2 -1 ... sessiz geveze
 5. 4.
  Bazı yazarlar görüyorum ki hemen yaftayı yapıştırmışlar.
  yazının içeriğinde bu haber PKK'ya hizmet ediyor diyorum, birileri çıkmış üzüldün mü diyor. Dangıl mısın nesin. oku önce.

  Bizim hiç işimiz gücümüz kalmadı da mezar mı bombalayacağız. Biz ölünün peşinde değiliz dirisinin peşindeyiz. ölüleri de umrumda değil nereye gömerlerse gömsünler. ama mezar bombaladı denmesi türk askerine ve türk devletine hakarettir. küçük düşürür. Azıcık beyni olan insan bunu algılar.

  Haber zaten yalan. ve PKK'ya hizmet ediyor. 50 defa mı söyleyecem.
  1 -1 ... dusky
 6. 5.
  bakın yazıyı okumuyorsunuz, asker bişey yapsın demiyorum. operasyon sırasında oraya bomba isabet etti ise bunu PKK propaganda olarak kullanır. PKK propaganda amacıyla bunu kullandığında da sen cevap verirsin. operasyon sırasında isabet almıştır dersin. ama göğsünü gere gere "mezarlığı dümdüz ettik" demezsin. çünkü salak mısın da mezarlık bombalıyorsun derler adama. dirisine bişey yapamadın da ölüsüne mi yapıyorsun derler.

  40 IQ'lu birinin yaptığı bir haber olarak düşünüyorum. sözde milletin gazını alacak.

  Bu arada şahsıma PKK diye yafta yapıştıran şerefsizdir. Aha bu kadar net.

  Bu tür haber yapan gazeteler net vatan hainliği yapıyor.
  ... dusky
 7. 6.
  (bkz: şapka takmayanı mezardan çıkartıp asmak)
  1 ... cilveloy nanayda