1. 1.
  filistin devlet başkanı, bizim reis'in bir numaralı kankası mahmut abbas'ın 2009 yılında sarf ettiği söz.
  http://www.hurriyet.com.t...n-rumlara-destek-12041197

  mahmut abbas'ı şurada görebilirsiniz;
  türk askeri kıbrıs ta işgalcidir
  12 -1 ... tengir budun
 2. 2.
  nur yerlitaşta orada bütün müminler toplanmış maşallah adnan oktar ile hoş şohbetlere dönmüş orası.
  2 ... kagit helva
 3. 3.
  Müslümanların Kudüsü, mahmut abbas için yada filistinli arapların memleketinin filistin meselesi için savunduğumuz filan yok. islam alemi için mescidi aksa yani beytül makdis hz. Ademden (a.s.) beri kutsal bir mekandır. Hatta yahudilik ve hristiyanlık için dahi kutsaldır. Fakat son din gönderildikten sonra islamın hak din olduğunu bildikleri halde islama ilk günden itibaren düşman kesilen yahudilerin tezgahıyla dinimizin şiarından (işaretlerinden) kabul edilen bir mescide neden namahrem eli değsin ki ? Niçin senelerdir kapatılsın ?Mescit yıkılıp niye yerine siyon mabedi yapılsın ki ? Biz müslümanlar Niye göz göre göre buna göz yumalım, susalım ve ses çıkartmayalım ki ? Ve kudüs neden düşman çizmesi altında ezilsin ki ? Bizim davamız arap davası değil ki ? Sultan selahaddin eyyubi arap değildi. Kudüsü alana dek hayatı boyunca yüzü hiç gülmedi hiç..biz eğer kutsalımızı müdafa dahi edemeyeceksek neden yaşıyoruz ki ?

  Ya Şimdi ? Müslüman geçinen bazı zavallılar kalkıp kendi devletine ve milletine sahip çıkmaktan aciz kukla tanınmamış sözde bir devlet başkanının ağzından yumurtladığı densizce edepsiz ve pervasızca söylediği sözü bizim önümüze koyup fikrimizi çelmeye uğraşır ki ? Mekke medine istanbul ankara ne kadar önemliyse işte Kudüs de o kadar önemli. Kudüs düşerse istanbulu da kaybedersiniz ahmak kafalılar. Kudüs ele geçerse istanbul türklerin elinden alınır. Aymazlığınız had safhada. Uyanın artık uyumayın. işin ucunda istanbul var ankara var..
  1 -6 ... gazeloglu
 4. 4.
  türk askeri kıbrısta işgalcidir diyen zihniyet rum zihniyetinden hiçbir farkı yoktur benim anlamadığım olay bir türk nasıl böyle bir şey düşünebilir.
  ... cypre