1. 1.
  olmayan dostluktur. olduğunu varsayacak olursak ise ancak iyi gün dostluğudur. araplar türkler için dost değildir, dost dediğin dostunun kötü gününde yanında olur. sonradan görme pis kokulu arapların ise umurunda değildir türkiye de ne olmuş ne bitmiş, somada kaç kişi vefat etmiş, nasıl yardım edilebilir vs. vs.
  4 ... piskolata erkegi
 2. 2.
  araplar adamlığını birinci dünya savaşında göstermiştir. bunun üstüne inatla arap-türk kardeştir demek de ahmaklıktan öte değildir. bu adamlar kendilerini el üstünde tutan osmanlı'ya karşı ingilizlerle işbirliği yapmadı mı? "siz osmanlıya yardım etmeyin, karşılığında bağımsızlığınızı vereyim" diyen ingilizlerin yanında yer almadı mı? bunun üstüne sen nasıl araplardan kardeşlik türküsü söylemelerini beklersin ki?

  he buna inanıp, buna göre arapların yanında olmak da kelimelerle anlatılamayacak derecede ahmaklık içerir kimse kusura bakmasın.
  4 ... petitjoueur
 3. 3.
  dostluk yoktur, çıkar ilişkisi vardır, para çokomel eğrisi vardır. attırmayın kafayı s.ktirmeyin arabı.
  edit: yazım hatası.
  1 ... 690756
 4. 4.
  Hiçbir zaman olmamış dostluktur.
  Araplar görülmüş en sinsi en vefasız millettir.
  Daima islerini yürütür sonra kenara cekilirler.
  3 ... kerevizi patates sanan kiz
 5. 5.
  bugün ürdün, filistin gibi arap ülkelerinin kullandığı bayrak, geçmişte osmanlı ya karşı yapılan isyanda kullanılan bayraktır. al dostluğu buradan yak.
  3 ... piskolata erkegi
 6. 6.
  --spoiler--

  ömrümde sevmezdim arap'ı kürt'ü, çekti çadırını karşıma kurdu.

  --spoiler--
  4 -1 ... william
 7. 7.
  günümüz türkiye'sinde bırakın diğer ülkelerle dostluğu(bkz: türk'ün kendi dünya görüşünde olandan başka dostu yoktur)
  1 ... anonymous03
 8. 8.
  http://blog.milliyet.com....yoruz/Blog/?BlogNo=314475
  ... rapi d
 9. 9.
  tek taraflı dostluktur. biz onları çok severiz sürekli olarak destekleriz. ama onlar bize aynı şekilde davranmaz. platonik aşk gibidir. pakistan gibi arap olmayan müslüman devletler acımızı paylaşırken araplardan bir türlü güzel sözler işitemeyiz. biz onları peygamber milleti olarak görsekte onların gözünde bozkır barbarları olarak kalırız.
  ... kayi
 10. 10.
  Turk hukumeti salak bir politika izlemekte arap dostu kardeşi olarak gozukmete hani sozde guc gosterisi yapicak ya dini kesimi elinde tutucak.ama gel gor araplarin umrunda da degiliz adamlar rahat turklerden bize ne dicek durumda.araplara bu kadar sevdalanicagimiza bizim yanimizda olanlara bakmak lazim.
  ... silvey