1. 1.
  çünkü (bkz: toplumdaki evlilik dayatması) var dedirten yapı
  2 -1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  bahsedilen aile yapısı belkide geçmiş zaman da gerçekten var olabilmiştir günümüzde bundan sözetmek mümkün değilidr zira kendi kızıyla ilişkiye giren, eşini çocuğunu döven birsürü ayı adam vardır bu türk ailesi denen güzide kurumda. saçmadır.
  2 ... wololoo
 3. 3.
  toplumda dejenerasyon olduğunu söyleyenlerin akabinde kullandıkları söz. keşke o zamanın türk aile yapısına denk gelmiş olabilseydim.
  2 ... sex files
 4. 4.
  genellikle kadın altta erkek üstedir ancak bir jinekolog arkadaşım son zamanlarda tarikatçilerden köpekleme pozisyon* hakkında epey bir soru geldiğininden bahsetti zannımca türk toplumundaki değişmeyi göz önüne alırsak şu anki turk aile yapisina ulaşıyoruz.
  (bkz: sözlükteki misyoner pozisyonu çocukları)
  (bkz: sözlükteki köpekleme pozisyonu çocukları)
  1 -2 ... tfcvbg
 5. 5.
  genellikle, kendi kızlarının-kızkardeşlerinin-eşlerinin namus bekçileri: başkalarının kızlarına-kadınlarına-eşlerine saldıran, erkek-egemen kabile yapısıdır ki, erkekler içgüdülerine kapılıp tecavüz etmesin diye kızlar-kadınlar ''kapatılarak'' toplumdan izole edilmiştir.
  4 ... annabell lee
 6. 6.
  temeli binlerce hurafe ve ön yargıyla karıştırılmış harç kıvamında saçmalıklarla süslü, erkek egemen ve s.iki olanın adam sayıldığı, a.mı olanın ise dininin olmadığına inanılan, erkek orospuluk yaptığında çapkınlık olarak adlandırılan, kadın yaptığında ise toplumsal bir linçle cezalandırılan, ne geçmişine bağlı ne de geleceğinden ümitli, televizyonlardaki tecavüz sahneleriyle mastürbasyon yaparak ergenliğe adım atan bir neslin yapısı ne olacaksa eğer, işte öyle bir aile yapısıdır işte.

  temelinde, koca bir y.arak vardır. erkek egemenliğinin ilk noktası burasıdır. savunanın g.ötüne girsin o da.
  2 -3 ... bir gram uyku
 7. 7.
  kristal bir vazo kadar narin bir yapıdır. televizyonda bir dizi yayınlanır bozulur. adamın biri bir kitap yazar, zedelenir. şehre bir film gelir temelinden çöker. allah'tan
  bu yapının yılmaz koruyucusu olan rtük gibi kurumlar vardır. bu sayede bu yapı ayakta kalır.
  7 -1 ... guzunamca
 8. 8.
  Kendi anası bacısı yokmuş gibi yollardaki bayanlara laf atan aşağılık kişilikler kendi ailesine laff atılırsa aslan kesilirler. Yola tüküren öküzlerin ve tacizci şerefsizlerin ve daha sayamadıgım iğrençliklerin yanında

  yardımsever sıcak kanlı türk aile yapısıda bulunmaktadır.
  Her toplumda oldugu gibi bizim toplumumuzda da işe yaramaz aşağılıkların oldugu yalanlanamaz bir gerçektir.
  -1 ... darkwell
 9. 9.
  aslında ne halt olduğunu kimsenin bilmediği, ama herkesin ağzına sakız yaptığı kavram.

  ayrıca (bkz: tecavuz sahneleriyle masturbasyon yapan insan)
  3 ... kekeme
 10. 10.
  genelde rtük ün sansüre bahane olarak kullandığı bir tür klişe.
  1 ... maktul