1. 1.
    (#43443621)

Baris hemen simdi nickli terörist, soysuz şahsın iddiası.

Gördüğünüz üzere bu apocu yeni bir tarih daha yazdı. Ertuğrul gazi yokmuş.

Geçende fatih türk değil demişti. Atatürk e de türk değil demişti. Hatta alparslan a falan da demişti.

Yani eğer baris hemen simdi nickli yazarın yolundan giderseniz dünya tarihinde bir tane bile türk yok demeniz gerekecek. Adam öyle inandırmış ki kendini türk yok lan kimse türk değil hiç kimse.

it herif. Türk yurdunda yaşıyorsun. Rahatça nefes alıyorsun, sokaklarında geziyorsun. Ne bu hainlik? Kansız, zürriyetsiz.
    24 -10 ... kralina catarim belaya batarim
  2. 2.
    Orospu cocuğudur bunu diyen. Türk adamı götünden siker.

Açık ve net evet.
    5 -5 ... chessplayer
  3. 3.
    Söyleyenden bağımsız olarak doğrudur. Türkler ırklığı, kabileliği, kavimliği geçip "millet" ya da "ulus" olmuşlardır. Hala kabile düzeninde yaşayanların anlaması zor tabi bunu.
    2 -3 ... lesley mateas
  4. 4.
    türk ırk değil demiyor okudum.

osmanlı oğuz türkü değil kayı boyu diye bir şey yok diyor. kayı boyuyla ilgili gram bir şey yok ortada.

diğer tarihçiler diyor bunu. kendilerine saygınlık katmak için osmanlı hanedanının oğuz'u kullanmış olabileceğini.

ki bu yüzden ihtimal. oğuzlar türklerin en seçkin akıncı topluluklarındandı. osmanlı hanedanı türktü ama oğuz değildi yüksek ihtimalle. katılıyorum dediğine.
    4 -2 ... modern zaman filozofu
  5. 5.
    "(dokuz) oğuzlar orhun yazılarında (yazıt) geçecek ama kayı geçmeyecek ."

Kısmı beni benden aldı adam zaten kayı denilen kitlenin oğuzların bir alt grubu olduğundan habersiz

Neyse buraya büyük bulgarya'dan kalma şehirlerde kazılı kayı tamgalarını atayım buraya Bulgarların oğuzlarla da bağı var

ulan madem türk yok buna kim soktu da bu hala çıkaramıyor.
    3 -1 ... yarim dolar
  6. 6.
    yanlış önermedir. zaman içinde yapılan evlilikler, farklı ırklardan alınan eşler vs. den dolayı % olarak ifade edilebilir belki. safkan türk yoktur dese idi doğru diyebilirdik.
    1 -1 ... chicago1930
  7. 7.
    Anadolu'dan sayısız ırk geçtiğini bilmeyen zevatlarin utanmadan yaftaladigi tespittir. Şu an türk ırkı diye bir şey olsa zaten çekik gözlü olurdun. Bunu dahi anlayamiyorsan tarih okuma sen. En saf Türkler orta Asya daki "kardeşlerimiz" diyeceğim ama onlar da Ruslar tarafından asimile olmuş ajskkakaksdd. Kısacası doğru tespittir. Dünyada saf ırk diye bir kavram kalmadı hala ırkçılık peşinde bu beyinsizler. Evet.
    3 -5 ... meth man
  8. 8.
    düşünme sen böyle şeyleri. şu anda türkiyede mi yaşıyorsun? türkiye cumhuriyeti vatandaşı mısın? türk milletinin bir ferdisin ve türksün. o ırk dediğin şey sadece atlarda ve köpeklerde önemlidir.
    4 -3 ... bendoktordegilimhekimim
  9. 9.
    Kayı'nın babası Gün Han'dır.
    Gün Han'ın bbası da Oğuz Han'dır.
    Şecere/i Türk kitabına bakın.
    Türk olmayanlar Türklük ne demek anlayamaz.
    Ben, bu barış denilen yazarın hain olduğunu kaç kere ilan ettim.
    2 -1 ... metenin torunu
  10. 10.
    samsunlu atakum caddesi 23- 02 kaldırım çalışanı soytarı yine çıktı meydana .

yanına pers artığı yarim doları da almış ağlıyorlar.

çıleklerim size cevap vereyim mi diye düşünüyorum ama bakacağım.

bu arada samsun pidesi sana 3-4 soru sordum cevap yok hep ağlama sızlama ,pkk-apo- kürt- hain ..

yarim götlü pers bulgarlar oğuz değildir olay ortak atadır ,buylgar kavminin tarihte türk olduklarını iddia ettikler tek bir an yok.
    oğuz mitine sahip çıkıyorlar doğrudur oğuz miti siberya ve bir anlamda merkezi asya kökenli göçer ata mitidir ,türk miti değildir

tabi ki türkler sahip çıkmıştır ..

samsunlu eşek evladım kasma kendini cahilliğini ortaya çıkarma .

bak mart ayı dedim - halk tv. dedim- ilber ortaylı dedim aç dinle ..
    ama yok beynin ancak küfre ve yalana çalışıyor.

yarim helva için zaten diyecek söz yok hayvan evladım kendini ancak küfürle ifade ediyor.

eminim ki sizin damarlarınız da bir damla türk kanı yoktur olsa olsa bok yada sidik akıyordur damarlarınızda.

yazık aciyorum ikinize de acaba tc. kimlik verdi mi size yoksa ..???????

hadi küfür etmeye yalana devam edin.
    2 -10 ... baris hemen simdi