1. 1.
  kandırılmış, beyinleri yıkanmış kişilerdir.

  Bu tip kişiler ile karşılaştığınızda verdikleri tepki oldukça incelenesidir. bu gibi konular başka ülkelerde de tartışılır, kendi ırklarının üstün olduğunu iddia ederler. bunu reddedenlerin verdikleri tepki sıradandır, sıradan bir görüşü reddeder gibi tepki verirler. bizdekiler ise derin bir istihza ile alay etmeye çalışır, türk ırkı üstündür diyeni yobazlıkla itham eder, olur mu öyle şey kafasında takılır. Kısacası sanki aşağı bir ırkın üstün ırk olduğunu iddia etmişsin gibi davranır. Çünkü beynini yıkayanların kendilerine ilk benimsettiği şey kutsal türk ırkının haşa aşağı ırk olduğudur. ya avrupalı alagavatların ya da kuş beyinli arapların üstün olduğuna inanmıştır ve özünden uzaklaşmıştır.

  bakın, türk ırkı son 400 yıldır büyük bir buhran içerisindedir. Eğitim, fikir beyan etme, özgürce yaşama gibi hakları elinden alınmış ve bunun farkında değil. yetersiz eğitim sistemleri bu farkındalığın önüne geçiyor. Tüm bunlara rağmen kutsal türk ulusu bu 400 sene içerisinde tarihte emsali zor görülecek başarılara imza atmıştır.

  (bkz: çanakkale zaferi)
  (bkz: sakarya meydan muharebesi)
  (bkz: başkomutanlık meydan muharebesi)

  ulusumuz kurtuluş savaşındaki kadar kötü duruma bir tek Kürşad'ın baş kaldırıyı ateşlediği esaret döneminde düşmüştü. her iki karanlık zamanlarımızda da düşmanlarımızı kızıl tamuya gönderdik. Dünya üzerindeki kaç tane ırk böyle şeyleri başarabilmiştir?

  Eğer ki günümüzde çomarvari insanlar ulusumuzun içinde çoğunluktaysa, sağlıklı düşünme yetisi yoksa, absürt hareketler ile kutsal ırkımız rezil ediliyorsa bunun sebebi arapperestlik ve avrupa hayranlığıdır. bazıları utanmadan bu cahil güdülerini kanımıza bağlıyorlar ve "bu mu türk ırkının üstünlüğü" diyorlar. hal bu ki kendilerinin de bildiği üzere bunların tek sebebi arapperestlik ve batı hayranlığıdır. bu ikisinden de kurtulduğumuz vakit ulu önderimizin hedeflediği muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkacağız. her zaman olduğumuz gibi.
  1 -4 ... alagur noyan
 2. 2.
  Bir bak tarihe türk'e baş kaldıranın sonu ne olmuş

  (bkz: bilge kağan)
  2 -2 ... jhetfield
 3. 3.
  doğru yapan kişilerdir. üstün ırk bir zırvadır, ha böyle bir şey varsa bile bu türk ırkı değildir kimse kusura bakmayacak. azıcık sokağa çıkın tiplere bakın yahu. üstünlükmüş.
  1 -1 ... caranthir
 4. 4.
  Beyaz ırk üstündür. Ahiret ise takvaya bakar.
  ... selia