bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türk değilim demenin moda olduğu günümüz rezil türkiye'sinde adam gibi adamların söyleyeceği söz.

biz kan milliyetçisi olmadık hiç bir zaman! '' ne mutlu türküm diyene '' lafı birleştirici bir laftır, bölücü değil... bunu aptallar ve kötü niyetliler anlamadı, almazlıktan geldi...

ben diyarbakır'dan diyorum, türk'üm ulan türk'üm!

artık herkes herkese ırk sorar oldu... köken sorar oldu... memnun musun yüzde 49,9!

not: türkiye'nin her yerindeki, kökenini umursadan, türk olanlara selam olsun!
    31 -13 ... saldirayterk
  2. 2.
    yüzde 49,9 diyerek asıl ayrımcılığı kendisinin yaptığının farkında olmayan insan söylemi.
    11 -11 ... richie pich
  3. 3.
    önce insan, sonra müslüman, sonra türk'üm den sonraki en güzel sözdür.

bölücü hainlerin duymaktan nefret ettiği sözdür ayrıca. duysa bile "yok sen aslen türk değilsin. senin deden zamanında rus kadın almış. bik bik bik. orta asya'dan gelme saf türk bik bik bik." şeklinde zırvalar.

düzenleme: tabii ki %49.9 ürünüdür. bu kadar bölücülük hiçbir parti döneminde yaşanmamıştır. yok kürt açılımı, yok demokrasi, yok özgürlük diye diye paramparça ettiler ülkeyi. 33 ülkenin terör örgütü olarak kabul ettiği pkk'yı terör örgütü olmaktan çıkartmaya çalışan* bir hükümet bölücü değildir de nedir?
    4 -5 ... uludag cok bozdu
  4. 4.
    yaşadığımız dönemde haykırılması gereken cümledir. türk olmayanların türk olmadıklarını ifade ettiklerinde alkışlayan yalaka güruhun, bir türk'ün; "türk'üm ulan türk'üm" cümlesini kurmasına karşın söylediği ilk cümle; 'ırkçısın sen' olmaktadır. çifte standartçı yalakalara inat söylenmesi gereken cümle.
    7 ... azrail melekoglu
  5. 5.
    şerefli haykırıştır.

edit: kim bunu neden eksiler? mesele eksi alma değil türk olma bilincinden türkleşmekten ve türkçülükten bu kadar nefret etmeniz.
    8 -8 ... wikings
  6. 6.
    entry-nick uyumu budur denilesi hede.
    1 -2 ... hammet
  7. 7.
    (bkz: napak ölek mi)
    2 -2 ... sophievejulien
  8. 8.
    türkiye de, türküm demenin yasaklandığını zanneden kemalist in isyanı.
    1 -7 ... siz hepiniz ben tek
  9. 9.
    ne mutlu türküm diyene!
    2 -2 ... sagdainecekvar
  10. 10.
    sakin ol şampiyon.
    4 -1 ... sfrskz