1. 1.
    olmayan niye öyleyim desin amk, hangi mantarı tüketiyorsunuz bu kafayı yapmak için az deyinde bizde tüketek.
    1 -2 ... mavraci
  2. 2.
    dedi hırvat ..

balkan ülkelerinin avrupa birliğine girmesi üzerine e-devlet kayıtları açıklanınca balkan kökenli olanlar yaklaşık 10 milyon tc. vatandaşını balkan ülkeleri vatandaşı olmanın telaşı sardı...

- abi dede saravejo'lu bok mu var türkiye'de kapayım vatandalığı sdönmem bir daha.

kardeş daha dün vatan millet ,kürtler defolsun ,hain muhalifler ,akp mhp falan diyordun..

-ama avrupa abi ,cennet cennet yemişim türkiye'yi bir kaçayım o kaçış dönen ...

kafa bu ..
    -1 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    türk üm derken zorlanıyorum. tür küm diyorum olur mu..
    ... tayber dogan
  4. 4.
    faşistliktir. bu durumda yurt dışında yaşayan tüm türklerin siktirip gitmesi gerekmez mi faşist kardeşim?
    -4 ... kendinedinsiz
  5. 5.
    Bir gerçek. Türkiye demek türk'ün yurdu demektir zaten. Sen türk ülkesinde yaşayıp üstüne ne hakla türk üst kimliğine karşı çıkma cüretinde bulunuyorsun?

Türk olmak istemiyorsan yallah kapı orada!
    9 -3 ... kemalist teorisyen
  6. 6.
    Akepeliler, mehapeliler, cehapeliler, pekakalılar ülkeden gitse cennet olacak buralar.
    3 -1 ... siradan siradam absolute
  7. 7.
    (bkz: suriyeliler buna alındı)
    1 ... red rock
  8. 8.
    --spoiler--

Akepeliler, mehapeliler, cehapeliler, pekakalılar ülkeden gitse cennet olacak buralar.

--spoiler--

başka kim kaldı la.
    -1 ... sivasli bey
  9. 9.
    Haklı bir fikirdir.
    ... gorme engelli ulucu
  10. 10.
    Gerağı yohtur.
    misal Manisa nın Salihli ilçesi geri kafalı yobazlardadır. Bu yozlar cami arkideşi olan Kürtlerle iyi geçinir. Kürtlere ucuza her işini gördürür. Eh zamanla akmasada damlamalarla zenginleşen Kürtler, (ki en genci 50 yaşındadır) azmaya başlar. Bahsettiğim yobazların kızlarını canları çeker. Yüz bulamayınca ki bu kızlar çok gezer, bı küfredip siktirir gider. Amma ilçe ne hikmetse turgutluya benzememektedir. Turgutlu'da o konuda bu kırıkların eli daha güçlüdür. Son belediye seçiminde 125.000 nüfuslu ilçede 50012 oy aldık. Biz Toprağız. Çirkinlik kanla son bulur. Ve oluk gibide akar.. akar.. akar..
    ... debelendimde duruldum