1. 1.
    orospu çocuğudur bildiğin.
    1 ... iplerini koparan kukla
  2. 2.
    Hayatkimeguzel adlı kullanıcıda gelmis bana edebiyat yapıyor çıldırıyorum. Biz kürdüyle, ermenisiyle, arabıyla savaştık cephelerde diyor. Kardeş bunu bana demeyeceksin yanlış kişiye diyorsun bunu bana değil onlara söyleyeceksin. Ben değil akıllı durmayan onlar.
    1 ... peri10
  3. 3.
    Cephelerde savaşmışlar, yine savaşırlarmış. Tamam şimdi git ve bunu onlara söyle.
    -1 ... peri10
  4. 4.
    Size savasmayın diyen mi var ? Tamam etnik kardeslerine Üniveristede beyinleriniz, Cephelerde bedenleriniz savaşsın. Hadi bakalım.
    ... peri10
  5. 5.
    Kim birine faşist diyorsa faşistin kralı kendisidir. Sadece faşistliğini yapamadığı için saldırı durumundadır. Dua etsin birileri bu ülkede türk milliyetçiliği yapmıyor insanlar dikkat ediyor. Gün olur bir komunistin bile milliyetçiliğini uyandırırsanız o zaman faşist diye sağa sola saldıranlar kaçacak delik arar. Bu devrimci solcu abd maşaları mezhepçiliklerini kürtçülüklerini böyle gizliyorlar.
    6 -1 ... karniyarik ici
  6. 6.
    Kani bozuk korkak surusudur. Genelde kürtlerden gelen soylevdir. Kale alinmaz. Insan yerine konulmaz.
    ... wellocityq
  7. 7.
    türk üm deyince faşistsin diyen it oğlu it

kızıllar.
    -1 ... alpertunna
  8. 8.
    Bazen kendimi Almanya'da sözlükte yazıyor gibi hissediyorum. Türküm diyene Kim faşist diyor bu ülkede şimdiye kadar bana niye hiç olmadı.
    1 ... barrack27