1. 1.
  değilsin. ama unutmaki türkiye türklerindir!
  5 ... bulmanickimi
 2. 2.
  Değilim seni de sevmem bu ülkenin bir kenarına bile bizi sığdıramayanlarıda sevmem. Yakında rte alın putlarınızıda gidin derse ne sevinirim lan.
  1 -2 ... altrnatifakim
 3. 3.
  türk vatandaşı isen evet.
  2 ... yedi renkli not defteri
 4. 4.
  zorundasın tabi amına koduğum. değilim diyen siktir olup gider. kimseyi zorla tutmuyoruz. bu memletin havasını suyunu tüketen, buradan beslenen hainler istemiyorum.
  4 -3 ... pompacisofu
 5. 5.
  amerika vatandaşı amerikan, fransa vatandaşı fransız, italya vatandaşı italyan, türkiye vatandaşı olup da türk olamayan bu tipini siktiklerimin nereden olduğu bilinmiyor.
  3 ... pillars of creation
 6. 6.
  Ne emmeye ne gommeye gelen tip beyanı.

  O zaman git diyoruz, hayir bizim de ülkemiz diyorsun. O zaman sev ülkeni cikintilik yapma diyoruz, hayır yine bi aglasma zirlasma. Sizin gibi adamlar Türküm demesin zaten.

  Siz ne zaman turkiyeye ait iyi bişey olsa bi çıkarınız olsa o zaman turksunuz vatan evladisiniz. Tecavuz itlik pislik yaptığınızda bize kitlemeyi bilirsiniz ama.
  1 ... hobiolarakyaparsin
 7. 7.
  Zorla değil isteyerek.
  Ben de göçmenim ve ırk olarak türk değilim ama gururla türküm derim.
  Hissetme meselesi.
  3 -1 ... noxci
 8. 8.
  elbette değilsin. bu ülkenin farklı mozaik yapısı, farklı bir etnisitesi var. kürdü, lazı, çerkezi, arnavutu... daha aklıma gelmeyen bir sürü etnik köken. ama tüm bu etnik kökenlerin üzerinde bir birlik, bir kimlik var. yine tekrarlıyorum kendine türk demek zorunda değilsin fakat o kimliği taşıdığın sürece türk vatandaşısın.
  1 ... tituspullo
 9. 9.
  degilsin fakat haddini bilmek zorundasın.
  -1 ... duff mckagan
 10. 10.
  Zorundasın kanka.
  ... kuba gibiyim kendi kendime yet