1. 1.
  (bkz: türkiye de varolan zıtlıklar)
  2 -2 ... ucankacankelebek
 2. 2.
  malasaf ülkemizin insaları böyle yorumluyor kendi ülkemde kendi memleketimde dili türkçe olan bir vatanımda türküm deyince faşist, çüküm deyince ibne oluyorsak, ben çük müyüm türk müyüm lan? kendimi sikecem ama yeter ya. demokrat kimse çıksın ortaya.

  edit: eksi veriyorsun ama ben sana şimdi "türk" denilince faşist olup olmama konusunda ne kadar ciddi bir açıklama yapabilirim ? türk olmayan bütün ırklara yersiz küfürler edip buraya geliyor, -ya türk olunca faşist oluyoruz, sokun benim kafamı götüme yeter ya- diye bik bik ediyorsunuz. bu kadar aptal adama bırak formata göre entry girmeyi, ortaya karşık bir lisan ile erotik hikayeler anlatırım daha iyi. serdar ortaç gibi "ulan niye haitiye yardım ediyoruz. benim albümü alın, %10'unu sperm bankasına bağışlayıp geri kalanıyla kumar oynayım. kendi ülkemize yardım edelim. hadi alkışlayın" bülent arınç kafasına sahip bünye çıkıp buraya ağlayacağına, kalçalarının arasına beyaz bere sıkıştırıp niye bu kadar aptal bir mantaliteye sahip insanlarız diye düşüncelere dalsınlar.
  2 -5 ... gvarab
 3. 3.
  (bkz: Onlara göre süt bana göre çikolata)
  ... mazlumu getirin bana
 4. 4.
  yabancı ülkelerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunların toplumumuz tarafından algılanış tarzıdır.
  4 ... fatoshh
 5. 5.
  (bkz: atma recep din kardeşiyiz)
  ... acab
 6. 6.
  yav kardeşim bunu anlamayacak ne var! adamlar bugüne kadar "kürdüm" diyememiş, bırak da deyiversinler; sen her fırsatta türküm doğruyum çalışkanım dedin ve dedirttin zaten.

  biraz da ezilmişlik psikolojisi var burda..
  -2 ... kutt
 7. 7.
  - türküm lan
  + o zaman faşosun
  - bi şey değişmedi lan hala türküm.
  + sınırları zorluyosun...
  ... parabandi
 8. 8.
  maalesef güzel ülkemin geldiği durumun özetidir.

  konuyla ilgili değil belki ama yazma gereği duydum: geçen gün bir konudan dolayı karakola gidip şikayetçi olmak istedim, görevli polis şikayetçi olmamam için yarım saat dil döktü. ben de inatçıyımdır. iki saat kapının önünde bekledim yine de şikayetçi oldum. sonra baktım, kağıdı kaldırıp dosyaya koydular. bir şey yapmayacak mısın diye sorduğumda, bu işten bir şey çıkmaz, dediler. çay içmeye devam ettiler. sinirlendim tabii. böyle şeylere çok karşı olsam da bir tanıdığı devreye soktum neyse... sonunda ve en nihayetinde ilgilenebildiler fakat bir sonuç çıkmadı. en son kapıdan çıkarken komiser şöyle söyledi 'maalesef artık suçlu olmak daha avantajlı.'

  bu yüzden artık hiçbir şeye şaşırmamak gerekiyor. ben de karar verdim, büyüyünce suçlu olacağım.
  1 -1 ... saman sarisi
 9. 9.
  evet halkalrın kardeslıgını isteyen fakat dagdakılerede gerekli her desteği veren yardımı yapan sosyalist demokratlarla es değerdır bu vatandaşlar. Hiçbir zaman bir ırkı diğer ırktan üstün görmedim görememde ama severim ırkımı turklugumu bize bahsettıklerını hepimiz de var o Çanakkale ruhu ve sehıtlerımıze bu vatan için kan dokmus tum askerlerin ruhu sad olsun " NE mutlu türkü dıyene''
  -1 ... dal sarkar kartal kalkar
 10. 10.
  (bkz: kürdüm deyince bölücü türküm deyince milliyetçi)
  1 -1 ... chelsea3321