1. 1.
  olup, kürdüm demek demokratik haksa sonuna kadar ırkçıyız. eğer milletimizi, ülkemizi, bayrağımızı, dilimizi sevmek ırkçılıksa adolf hitler yanımızda komünist kalır.
  ... sehnsucht
 2. 2.
  Bu devirde türküm diyen ırkçı Kürdüm diyen özgür damgası yiyor. Bu durum öyle bir hale geldiki sanki tek türkler ırkçı ne yani kürtler ırkçı değilmi onlar heryerde kürtçülük propagandası yapıyor her yerde sen kürtsün sen türksün diye ayırıyor (bkz: erbil) sırf türk oldukları için insanları öldürüyor yada öldürülmesine göz yumuyor ama onlar ırkçı olmuyor biz ırkçı oluyoruz. Hatta sözlükte bile bu durum var. Her başlıkda kürtçülük propagandası yapan insanlar ırkçılık ile ilgili başlık açıp türklerle dalga geçiyor kendilerinin ne yaptığını bilmezsizin ama onlarıda anlamak gerek Iq seviyeleri anca buna yetiyor.
  4 ... 34 uncu derece mason
 3. 3.
  akp döneminde gerçekleşmiştir.
  ... ecemcix
 4. 4.
  Evet öyledir. Ama sadece türküm demek değil kürdüm demekte ırkçılıktır. Kısaca türkiyeliyim denilmesi gerekir. Ne türk ne kürt ne çerkes. Türkiyeliyiz.
  -1 ... bogrulce
 5. 5.
  ''türküm demeye gocunanlar hobi olarak orospu çocuğuyum desin'' kampanyası başlatarak karşı konulması gereken ırkçılıktır (!)
  1 -1 ... inmyopinion