1. 1.
  hayırlı ve millet yararı olan hiç bir işin altında imzası olmayan, tunceli yi ve aleviligi sömüren bu insan gündem dışı aldıgı sözü neden alevi çalıştayı gibi çok önemli bir konuya ayırmamışta, kendisine karın gazı oluşturan türkçe olümpüyatlarına höykürüyor?
  fethullah gülen e hakaret eden bir eski yargış, bu yargıçlara kanun işlemiyor herhalde, işlemsin zaten, konussunlar da ne kadar cahil ellerde oldugumuzu anlayalım, laikligi gündemden düşürmek için, ekonomiyi gündemde tutuyormuş sayın başbakan, koskoca şey kadar başsavcı nın ettigi laf bu, gerçi hazırladıgı parti kapatma iddianamesinden anlaşılıyordu kültür seviyesi ama, bu konuşma ile bahsi geçen 2. iddianame suya düştü ulusalcılar için yas zamanı. asıl konumuz kamer genç,çiçek sulamakta mahir ve kürsüden, milletvekiline sulnacak çiçegin varsa sulayım diyecek kadar da midesiz bu insan fethullah gülen den bahsederken nasıl bu kadar aymaz ve hakaret vari konuşabilir? dayandıgı güç nedir? kökü chp li olunca hukuk işlememektedir bu ülkede dayandıgı güç chp li kökeni midir? fethullah gülen beraat etmiş bir insandır, ülkeden kovuldugu dönemde bende aldanmış bir insan olarak ona hakaretler etmiştim, hakkına girmiştim onun, özellikle "başörtüsü furuattır" dedigi için, ama şimdi zaman onu haklı çıkardı, bin yıl sürecek denilen darbe süreci 5 yılda çıktıgı delige döndü ve onu çıkaranlarda mahkemelerde hesap vermeye başladılar, demek o haklıymış, hakkını bu millete helal etsin, çok günahını aldık, okulları ile ilgilide öyle, millet demedigini bırakmadı, cia ajanlıgına kadar vardıranlar oldu işi, ahanda meydanda kime hizmet ettikleri, millet sevdalısı bu hareket, kamer genç in dedigi gibi çok dürüstlerse güneydogudaki çocukları okutsunlar diyor, gecen yıl diyarbakır da bombalanan dershane, onların dershanesiydi ve pkk onları hedef tahtasına oturtmuştur şuan da, orada bu insanların ögretmenleri tehdite ve tüm yıldırmalara karşı onurluca hizmet etmektedirler, tabi kamer genç için bu kadar uzun cümleler kurmak onu ciddiye almak oluyor, benim üzüldügüm ona oy verip meclise gönderenler, alevi çalıştayından bahsetmeyen, bahsetmeye öaçası yetmeyecek bu insanları gerçekten milletvekili sanıyor halk ona üzülüyorum, şovmen ve eski tip siyasetci o kadar, chp den dyp ye geçer, halk chp den dyp ye oy verir, ilginç.
  5 -8 ... affetmem cizerim
 2. 2.
  -sayın kamer genç sizi olimpiyatlara konuk olarak cagiriyolar acele edin efendim(kapıyı açmış bulunur ki o da ne) höönkk!
  -höyyt! kapa len kapa!ulan bi çiçek sulattırmadılar adama..dur fermuarı çekiim geliyom..yaw nerden çıkarırlar bööle icatları..
  2 -1 ... options
 3. 3.
  hayatın temel felsefesi şudur, başkasının çiçegini sulayanın, çiçegini sularlar, isterse zincirlere vursun, isterse kız kulesine kapatsın, ohh havalı havalı serin serin sularlar hemde.
  1 -1 ... affetmem cizerim
 4. 4.
  (bkz: uludağ sözlük kü kuran yazar zall)
  1 -1 ... kirmizi baslikli kiz
 5. 5.
  uludağ sözlük'ün akp'li yazarları tarafından kınanmıştır.
  2 ... diskapininmandali
 6. 6.
  akp seçmeni tarafından büyük tepki almıştır.
  ... ataturkcu 20