1. 49.
  içimi kanatan olimpiyattır. ben bugüne değin yurtta sulh cihanda sulh ilkesini benimsemiş biri olarak ben yurdumda yeteri kadar bir şey sağlarsam dünya üzerinde de o mutlaka etkisini görecektir düşüncesindeydim. ama görüyorum ki ülkemin bir yerlerinde türkçe bilmeyen adamlar varken birileri çıkış elin etiyoplyalısına türkçe öğretmekle gurur duyuyor!
  küçük amerika olma sevdasındalar hala. evet küçük amerika olduk. elini bulaştırmayacağı ne varsa bizi sokuyor.
  yahu afrikalı adam niye benim dilimde veya ingilizce eğitim alıyor? kendi dilinde eğitim alsın! dilim benim için kutsalsa onun kendi dili de kendi için kutsal olmalı. olimpiyat istersen papua yeni gine ce olsun sevmişim olimpiyatını.

  yahu açık açık misyonerlik yapılıyor, orada çoğu cahil insanların beyni kimbilir nelerle yıkatılıyor birileri bununla öğünüyor. aklınızı...
  5 -5 ... xargn
 2. 50.
  hiç bir şey söylenemeyince ismine takınılan yarışma.

  neyse buna da şükür. övemeyenler en azından içeriğine bir şey diyemiyorlar. varsın ismini eleştirsinler. bu türkçe onun da türkçesi, benim de türkçem. herkesin türkçesi... varsın onlar sahip çıkmasınlar, sahip çıkanlar var sanırım, ortaya yüreğini koyanlar, canını koyanlar var. yarinin yanında olmak şöyle dursun, vuslatı kendine yar edinmiş insanlar var nasılsa, varsınlar bazıları da sahip çıkmasınlar, dalga geçsinler...

  neyse ki bu işi yapanlar onlar için değil, bir yar için yapıyorlar... eğer gerçekten doğrularsa, samimilerse allah onlardan razı olsun. bunu söylemeyenler bile var, onlara da hidayet etsin allah...
  5 -5 ... spesyunek
 3. 51.
  kolbastı oynayan bir grup çocuk görüp kanalı değiştirmek zorunda kaldığım olimpiyatlardır.

  ama diğer çocuklar bir şahane idi.maşallah hepsine.
  1 -1 ... karakuzusu
 4. 52.
  atalarının kutsal saydığı değerleri türkiye'nin dışına taşımaya çalışan bir içeriğe sahip olan yarışmadır.

  atalar şöyle dursun, kutsal'dan bihaber olanların da eleştirdiği yarışmadır aynı zamanda. **
  4 -3 ... spesyunek
 5. 52.
  küçücük çocukların zamanında çok sömürüldüğü yerlerde eğitim vermeye çalışan insanların düzenlediği yarışma. orta asya'da yıllardır türkleri, o adaleti bekleyenler var. afrikalara müslümanları barbar olarak tanıtan, kendi dinini tanıtan, bununla da yetinmeyip aylık 30 dolara süründüren insanlara karşı yapılan çalışmaların taçlandığı organizasyondur aynı zamanda.

  bazıları analyamazlar oturduğu yerden, o zzulümü göremezler hiç şüphesiz. ayrıca gönüllü elçilerin yetişmesidir o okullar. bunu da göremeyenler, bazılarının karalama kampanyalarına kurban gidenler var ülkemizde, sanki karalamak için gözlerini kapıyorlar ve gördükleri karanlıktan yola çıkıp eleştiriyorlar.
  4 -6 ... spesyunek
 6. 53.
  benim babam şarkısını söyleyen çocuğun ağlattığı olimpiyatlardır. ayrıca tüm dünya ingilizce konuşurken emperyalizm olmuyorsa bu da olmamalıdır. nedir bu aşşağılık kompleksi anlamadım.herşeyden nem kapıp cak cak eleştirilmesinden gına geldi artık. çocuklar mutluysa sorun yok. kemikleşmiş düşünceleriyle , koşullanmış beyinleriyle yorum yapan büyükler yerinde otursun.

  bütün dünyaya düşman milletimize ve türkleri barbar diye tanıtanlara hayırlı olsun. hayatında bulunduğu ülkeden çıkamayacak olan çocuklar türkiye gibi uzak bir ülkeye gelip günlerce eğleniyorlar. hiç birşey bir çocugun eğlenmesi kadar güzel değildir.
  5 -1 ... patibis
 7. 54.
  serdar ortaç'ların, ebru gündeş'lerin katıldığı organizasyondur. sunucusu da sarışındır.

  bilmeden hakkında konuşulandır.. gözlerini gerçekten kapayanların olduğunu düşündürmeye başlamış yarışmadır aynı zamanda.
  3 -2 ... spesyunek
 8. 55.
  zulüm görmek isteyenlerin kerkük'e bakmadan afrika'ya gidip güya türk diline hizmet ettikleri sanrısıyla ortalığı ayağa kaldırdığı olimpiyattır.

  oraya giden hocalra niye ingilizce şartı koşuyorsun o zaman? türkçe öğretmeni ingilizce mi anlatacak türkçe dersini? kör olanların şakşakladığı şey. önce kendi ülkende türkçe konuşamayan insanlara türkçe öğret sonra başka ülkeye gelsin sıra.

  elin etiyopyalısı niye benim milli marşımı okusun? bunun için tek bir neden söyleyin yahu. sorsam allah bilir kendi milli marşını bilmiyordur o çocuk!
  vatan kavramı kutsaldır, dil kutsaldır, din kutsaldır ve herkesinki kendine kutsaldır. başkaları saygı duysun yeter.
  onların istikalal marşının 10 kıtasını bilmesi okuması burdaki bazı dengesizleri mutlu eder işte anca. maymunların şartlı refleks ile gösteri yapmasını alkışlar gibi alkışlarsınız sonra. şakşakçılar sizi.
  7 -8 ... xargn
 9. 56.
  vatanı, dili kutsal yapandeğerlerin diğer insanlara anlatıldığı yarışmadır.

  ayrıca ırak'ta da okul vardır, gözünü kapamaya yemin etmişlerin dikkatine.

  son olarak, bu değerlerin kutsallığını anlayamayanlar, ataları hangi değerler uğruna niçin şehit olmuşlar ona bi baksınlar. biz özgürüz onları boşver diyenelr de kurtuluş savaşı'nda bileziklerini satıp bize yardım yollayan kardeşlerimizi unutmasınlar.
  5 -2 ... spesyunek
 10. 57.
  cool derken duduağını öpücük pozisyonuna getiren sarışınlara , kullandığı ingilizce kökenli kelime sayısı ile yüzeysel modernizmi karıştırıp, çimlerin üzerinde gitar çalma eğilimine girmiş tüm şizofrenik ergenlere yol haritasıdır, aynadır, anahtardır, pasaporttur.
  6 -4 ... kisrak