bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    doğrusu söylendiğinde bağnaz şekilde itiraz eden bir takım taklavat grubu yazardır. pantalon değil pantolon! diyip "ben böyle kullanmayı daha çok seviyorum" cevabı almak buna örnek olabilir.

edit:noktalama işaretleri nelere kadirmiş.**
    5 ... scarface
  2. 2.
    isimleri sol frame'de silsile şeklinde açıklanmalıdır. bozuk yumurta, ezik domates atılmalı, isimleri altındaki artı oy butonu ebediyen kaldırılmalıdır.*
    2 -1 ... voodoo people
  3. 3.
    bilmiyorsa öğretmek lazımdır,
    asıp kesmek, sözlükten atmak,
    çözüm değildir diye düşündüğüm kişiler topluluğu.
    (bkz: kurallara uyalım uymayanları uyaralım)
    4 ... gozluklu kedi
  4. 4.
    Hepsini toplayıp "bak kardeşim artık ilkokulda değilsin, eşek kadar oldun. Artık öğren. Bağlaç olan "ki" ayrı yazılır; soru eki "mi" ayrı yazılır; duruma göre "de" ayrı yazılır." demek gerekir.
    4 -1 ... goksunv
  5. 5.
    (bkz: hi)
    (bkz: asl)
    (bkz: bye)
    1 ... laedri
  6. 6.
    (bkz: ben var anlamak ama konuşamamak)
    2 -1 ... karga
  7. 7.
    ayar yediğinde küsen, iyilikle söylendiğinde anlamayan yazardır.
    1 ... sour cherry
  8. 8.
    tecrübeli öğretmenden seve seve türkçe dersi verebilecek yazarlardır.
    bedava yaptık koş koş koş.
    3 ... yasak merve
  9. 9.
    bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpdiye düşünülerek sözlüğe kazandırılmaları gerektiğini düşündüğüm yazarlardır.
    2 ... dancerinthedark
  10. 10.
    uyarıyı laf sokma amaçlı olarak entry girerek değil özel mesaj yoluya "şurada yanlış yapmışsın" olarak yaptığınızda "sanane sen işine bak" diyebilen, "ulan" diye hitap edebilen, aydın ağzı kullanan (örneğin; "yapmiceksiniz") soru eklerini, bağlaçları ayırmayan, (bağlaç "de" ile ek "-de" yi ayrıt edemeyen) öğrenmeye niyeti olmayan yazarlardır. (uyarıyı dikkate alıp düzeltmeye giden, bir şeyleri öğrenen yazarları tenzih ederim) sözlük ıslah edemiyor, allah ıslah etsin...
    2 ... paleface