1. 1.
  türkçülerin katil oluşudur, birilerine gaz verip insan öldüren gazateci öldürten bir akımdır bu akım ne yazık ki böyledir ve sözde askerlerle fotoğraf çektirten türk bayrağını katillerin eline verenleri hatırlatırlar. birilerinin eline silah verip de birilerini öldürtürler her zaman utanmazdırlar.
  1 -11 ... saban filmindeki gulyabani
 2. 2.
  Orospu çocuğu pkklı k*rt beyanı.
  8 -4 ... beylerinbeyi
 3. 3.
  bir örnek verebilir misin?

  gerçekle ilgisi olmayan bir iddia.
  3 -1 ... ateistvaiz
 4. 4.
  aksine türk milliyetçiliği, terör üretmeyen sayılı ideolojilerden biri.
  islamcıların, kürtçülerin ve solcuların bir amaca ulaşmak adına teröre başvurdukları gibi bir durum söz konusuyken şu ülkede türkçü-milliyetçi siviller tarafından öldürülen 1 tane kürt/pkk sempatizanı sivil yoktur.
  5 -3 ... nardaninciler
 5. 5.
  Türkmen ölür yas tutarsan faşist ırkçı olursun. En acısı, kandaşa zulüm olan her yerde gözler yumulurken, kansızların bölücülüğünde hak aranması...
  3 -2 ... geceninsabahi
 6. 6.
  teröristlerin hoşuna gitmeyen gerçek.
  teröristlik sözde darbe yalayıclığı sizde sözde militaristlik sizde geçiniz hepiniz birer birer pisliksiniz.
  katilsiniz bu ülkede farklı kesimlere uygulanan katliamlara sessiz kalan zatlarsınız. ona buna pkkli demenize gerek de yoktur çünkü pkk bile sizin bu faşistğinizden pislik oluşunuzdan doğmuşur kesin.
  1 -3 ... saban filmindeki gulyabani
 7. 7.
  Öldürdüğümüz isimler ülkenin geleceğine tehlike unsur eden asala pkk dhkpc köpekleridir.
  Bizler gençler sokakta birbirini öldürürken ağzında piposu ile eğlenerek yazdığı yazıları gazete denen paçavralarda yayınlanan sözde gazeteci özde amerikancı fırsatçı köpekleri öldürdük.
  Ama siz kürtçü marksist leninist köpekler ülkenin bakanını,eski başbakanını suikast ile çocuklarının gözleri önünde öldürdünüz.
  1 -1 ... marvolo riddle 3
 8. 8.
  kimileri ki dhkcli ve pkkli öldürdüğünü sanmış yıllarca, . sizden siz gibi türkçü bozuntularından daha iyi amaerikancı bozuntusu da yoktur zaten. başbakan kimmiş ya nihat erim falan mı bakan kim ya.
  -2 ... saban filmindeki gulyabani