bugün

Sebebi bilinmeyendir.
Ermeni soykırımını kabul eden Filistin'e kafam girsin. Osmanlı'ya ihanet eden Filistin'e bacağım girsin. Toprağını parayla satan Filistin'e, israil'in füzeleri girsin...
Yahudi dönmesi mi acaba bu operasyon çocukları diye düşündürür.
Arapçı da değiliz. Doğrudan ve haklıdan yanayız.
israili de filistini de yedim. ikisi de aynı halt.
dincilerdeki ar*pçılık sevgisi gibi değildir. biz karabağda ermenistanı destekleyen ve terör örgütü hamasın arkasına sığınan bir devletimsiyi destekleyemeyiz.
Türkçü değil onlar içimizdeki dönme artıkları. Muhakkak bir yerleri ya ermeni ya yunandır.
Türkçü olarak ne israil ne Filistin zerre umurumda değildir.

Fakat sen yıllarca Filistin de Filistin diye bunu Türkiye'de politik bir malzeme haline getirirsen çıkıp onun rakibi israili desteklerler.

Ayrıca israillileri destekleyen dönme artığı ise Filistinlileri destekleyen de arap artığıdır.
israil değil de haklıdan yana olma durumu. geçmişte kalarak ne bu günü yaşayabilir ne de sizden sonra ki nesillere birşey verebilir-bırakabilirsiniz.
babanın günahını-suçunu hiçbir tanrı, hiçbir insan, hiçbir hukuk, hiçbir din çocuklarından sormaz-mesul-suçlu tutmaz.
sadece garibime giden birbirini tanımayan gençlerin belki de bir düğün bir eğlencede bir araya gelip konuşup kaynaşacağı gerçeğini bilerek; para güç iktidar hırsında ihtiyar adamlar için savaş meydanlarında bu gençlerin birbirini öldürmelerini anlayamıyorum.
olan yine sivil ve savunmasız filistinli çocuklara filistinli annelere olacak.
Ulan azerbaycan bile israile destek açıkladı resmi ağızdan.

Filistin ermenileri destekleyip duruyor onyıllardır diye.
ömer seyfettin'in hikayesini anımsatır. (bkz: PiÇ)
Türkçü birisinin filistini sevmemesi oldukça olağandır bana göre. Türkçülerin genelinin israili sevip sevmediğini ise bilmem. Çok da umurumda değil zaten bu..
ben yazdım mı köpürüyorlar ...

efendiler ,türkçülüğün babası yahudi seminist david leon cahun'dur, şimdi kalkıp filistinli'yi tutacak halleri yok.

bakın ukrayna şeyi yahudi zelenski israil'in yanında olduklarını açıklamış,kim zelenski ukrayna neo-nazilerin desteklediği beraber çalıştıkları ukrayna şeyi.
,
sorsan bu yahudi zelenski'ye hitler atam der..yahudi soykırımını unutur.

bunlar faşist -ırkçı bunların yeri abd'nin yanı , cia-mossad,mı6 hepsi bu istihbara örgütlerin emrinde. bizde de var, tokyolu.

sorsan bunlara kokoreççi hüsam türk düşmanı,biraz evvel bana apocu-pkk'li diyen bursalı gay yazar (sahte iktisat diplomalı) israil'i desteliyoruz demeye getirdi.
zafer partisinin programından link attı.

utanma sıkılmada yok ,sorsan yurtsever, atatürkçü, ama amerikancı..

yaşasın filistin halkı ,gazze 'nin yanındayız.

şimdi köpürüyorlar ,yarın abd elçiliğine gider şükranlarını sunarlar.

yazık kocamanda adamlar ,adamlıkları kalmamış ya neyse..
Arap severlerin hoşuna gitmeyen durum. Filistinlilerin ruhuna fatiha okursunuz artık. Ümmetçiler önce bir türk olsun da sonra Türkçülere laf etsin.

görsel
Arap toparların hoşuna gitmeyendir. ulan adamlar israile girmiş kadın çocuk demeden sivilleri katletmiş sonra israil bomba yağdırınca katil.
ümmetçileri kudurtan sevgidir. yahudi gardaşlarımızın ana vatanı olan israil'i savunmasından daha doğal bir şey yoktur. filistinliler net teröristtir. o ülkede yaşamayı zerre hak etmiyorlar. israil, gazze'ye ne yapsa haktır. hamas sempatizanları türkçülere laf atmasın komik oluyor lol. arap yarrağına meraklı olsak filistin üühühhüü diye ağlardık.
eş-Şehid Abdullah Azzam, dr Fethi Şikaki kimlerdir? , nasıl - nerede şehid edildiklerinden haberi olmayan, olsada kulağı üzre yatan? , (ürdünlü, -hanımı Türk'dür-) dr. Balavi ne yapmıştır? on adet azılı ciacıyı Afganıstan da (kendisini de feda ederek) nasıl imha etmiştir, bilmeyen? türkçü maymunların taklitçiliğidir.
israil değil terörist Filistin e karşı tepkidir.
Türkçülerin zikinde olmayan sevgi veya nefrettir.

Pkk'yı beka vadisinde eğiten Filistinlilere sevgi/sempati besleyen de kendisine Türk'üm demesin. Arap'ım desin zaten dertleri araplaşmak mutlu mesut bedevi kardeşleri ile birlikte yaşarlar.
Azerbaycan savaşında ermenileri destekle,

Ermeni soy kırımını tanı, hatta hatıra pul bastır,

Kuzey kıbrısı tanıma,

Barış pınarı harekatında türkiyeyi kına...

Eee anasının amı!

Bu filistini mi desteklesin türkçüler?
Türk askerini ingilizlere yem eden Arapları sadece Araplar sever de ondan.

Ayrıca

Bu olayda beyninin düşünme lobunu kullanabilen insan,

Hamas denen terör örgütünün israil'e böyle bir saldırı yapabilmesini sorgular. Bu o kadar kolay bir eylem değil.

Tabii bunu sadece beynini yeme içme uyuma gibi işlemler dışında kullanmayan insanların düşünmesini beklemek aptalca oluyor.

Kadınlara tecavüz edilen, sivil halkın hedef alındığı hiçbir saldırı, bunu kim yaparsa yapsın kabul edilemez.

Yapılan şeyin savunulacak gram bir yanı yok.

israil'i savunan yok.

Yapılan alçakça bir saldırı. Bu saldırının tek sorumlusu Hamas mı, yoksa ülkede zayıflayan Netanyahu rejiminin bir parmağı var mıdır düşünmek lazım.

Düşünmek insan kalıbının içini de insana dönüştürür. Yoksa kalıbın insan, için boş gidersin.
Akletmez misiniz, aklınızı kullanın diye diye bir hal olmuş Kur'an'a düşünmeden mi inanıyorsunuz siz?

Bu işte bir iş var ve faturayı yine sokaktaki vatandaş ödedi.

Önümüzdeki günler pek iç açıcı görünmüyor.

Aklınızı kullanın.
Türkiye ile israil stratejik müttefikttir. Çıkarları doğrultusunda her daim işbirliği yaparlar. Filistinliler ise yıllardır türkiye aleyhindeki her karar ve oluşumu desteklemişlerdir.

Nedeni budur.
iran'ın ve Ruslar'ın hesaplarını bozmaktadır.

Suudi Arabistan barış imzalamış. Tam da netanyahu Türkiye'ye gelecekti. israil Türkiye gaz boru hattı projesi başlayacaktı .
Türkçüyüm, israili sevmem, arabı da sevmem. Arap yahudi yesin birbirini ete para vermesin. israil, Türkiye'ye demografik savaş açan surileri öldürebilir yani. Bunun neresi israil sevgisi.
israil çakal. Filistin diye bir ülke yok. Orayı da israil yönetiyor. Mahmıd abboş arafat fln hep israil uşağı. israil bu itleri kullanıp sözde ermeni soykırımını tanıttırıyor, Karabağ ermeninin dedittiriyor sonra gidip Azerbaycan'a siha pua silah veriyor. ilk Karabağ savaşında Azerbaycan için savaşan yahudilerin ekmeğini yiyor.
israille alakası olmayan detay, tarih kitaplarını okumayan her meczup'un o bölgedeki araplar'dan neden uzak durulmasını anlayamadığı tarihsel süreç.

Türk milleti Anadoluda yüzyıllar boyu bu arap soyuna kalkan oldu, Türkler olmasaydı Arapları her yönden gelen kavimler kevgire çevireceklerdi, bunca fedarkarlığın, arap adına kılıca kalkan olmanın sonucu ne oldu?

Türk çocuğunu arap çöllerde öldürmek, ingiliz piçi ajanlarla Mehmetçiğimizi süngülemek.

Ulan sizde olmayan Ulusal vatan sevgisinin araplar'da olması canımızı sıkıyor ya.