bugün

Yadsınamaz gerçek. Sadece millet ittifakı değil cumhur ittifakı da biat edecek. 2. turda bizden oy dileneceksiniz, bize yalvaracaksınız puhahahahahaha.
beter olun.

asdasdasd.

görsel
Hahahasiktir.

Rte bu oy oranı ile kimseye biat etmez aq.

%1 oy lazım oğan alayınızı kucağında götürse sandığa yinede %1 rte ye kaçacak.
Ulan ne türkçüsü mülteci düşmanlığıyla çıktınız piyasaya şimdi 15 milyon mülteciyi ülkeye alanlara oy vermekle mi tehdit ediyosunuz *
Bunlar da kendilerini iyice mete han sanmaya başladılar hıammına.
Türkçüden kasıt Sinan oğan mı?

Bak yine geliyorlar bana.
Teorisyen boş ver. Bırak onlar 45 gün kibrit kutusuna girdikleri ile kalsınlar. Yavan bir kk kumpaslara karşı durdu ama ları ile kalsınlar.

Kk ye razı olanların kafasında mansuru seçseydik şu an iktidardık gerçeğinin acısı kalsın. Bizi susturacaklarına niye mansuru aday yaptırtmayanları susturmadılar diye iç dünyalarında kendi kafalarını siksinler.

Mansur aday olsa gör propagandayı. Oy istemeyen efe Aydal bile Mansur aday olsaydı sürüyle akp karşıtı propagandalar hazırlamıştı o zaman ki coşkuyu düşün.

Sokakta kk isteniyor yalanı sıktılar balıklama yiyenler oldu. Çöp ettiler mansurun itibarını da.
Beter olun lan şimdi elimize düştünüz!
Öyle hdp ile işbirliği yapınca oluyor muymuş?

Halkın sesine kulak tıkayıp kk’yi aday yaparak oluyor muymuş?

Olmuyormuş.

Mansur başkanı aday gösterseydiniz bu seçimleri kazanacaktık.
Ve sizin yüzünüzden bu seçimi kaybettik.

Ulan bir de chp’yi Destekledim ya, en çok o canımı yakıyor.

Eğer size tekrardan oy vermemizi istiyorsanız dileneceksiniz!
Anca şiddetten anlarsınız amk özgürlük diyene oy yok bunlara var. Yuh bu millete.
Hee aq ... Aç bele başlıklar da türkçülerden de nefret ettirin insanları.
Siz zamanında s*ke s*ke kılıçdara oy vereceksiniz dediğinizde iyiydi ya. Verdi oyunu Türkçüler gördük g*toluşu. Bize muhtaçsınız olm. Anayasanın ilk 4 maddesine ve Türklük maddesine dokunamayacaksınız. Entegrasyon değil, kaçakları göndereceksiniz! Hdp ile işbirliğine son vereceksiniz! Parlamenter sisteme geçeceksiniz! Terör ile mücadeleye devam edeceksiniz. Biat edeceksiniz ulan! Bugüne kadar horgördüğünüz biz Türkçülerin oylarına muhtaçsınız. Köşenize çekilip ağlayabilirsiniz.

Ayrıca Mansur yavaşı aday gösterseydiniz bu seçimleri kazanacaktık. Konuşamaz diye yalan söylemeyin gördük miting performansını.
Size kimse yalvsrmayacak. Matematiksel olarak artık yok hükmündesiniz.
https://m.uludagsozluk.com/e/46381065/

Bir kişinin cumhurbaşkanı seçilmesi için yüzde %50+1 lazım...

Yurtdışı oyları belirleyici olacak..

Eğer yurtdışı oyları işe yaramazsa sinan Oğan'a yanaşma olacak...
Türkçüler hayal kurmasın üç partiye bölünmüş toplam oyu yüzde 20 civarı. Ülkenin yüzde sekseninin Türkçü hareket ile veya Atatürk çülük ile gönül bağı yok lelelele diye zılgıt çeken akp li Adıyamanlı kadın mı verecek oyu sana ben vereceğim ama en büyük partinin başında aman da keklik diyen bir bunak varken kk nin masasını dağıtıp sonra oturan meral varken bakanlık alırsam mültecileri başımıza bela eden AKP ye destek olurum diye kaş göz yapan soğan varken ben de veremiyorum bu kadar saçmalığa. Şu bir gerçek ki Türkçü hareket ile Atatürk çü hareket bu ülkede tükenmiştir.. Kimse bedavaya bu ülkeden ümitlenmesin kalifikasyonunu yükseltip düzgün bir ülkede iş bulsun.
bu biraz ağır oldu. tıpış tıpış herkesi kucaklayacaksınız diyelim.
Kılıçdaroğlu Tayyip Erdoğan'dan sonra en büyük AKP'lidir. Dedik dedik inanmadınız bak ne oldu şimdi? PKK'nın boklu sinekli götünü yalayacaklarına

görsel

türk milletinin bu ülkenin sahibi olduklarını unutmayacaklardı. Türk düşmanlığı çatısı altında birleşenlere Türk'ün tokatı indi. Şimdi ayaklarına kapanacaklar Türklerin. Öyle yağma yok.
Yoo öyle birşey yok.. bunlarda 5-6 oy aldı efendi kesiliyor başımıza sjsj.. soğanın tayfası vermesede bu seçimi alıcaz umutluyum tabi soğancılar gidip Tayyip dedelerine oy vermezse.. mavi vatan ıha siha togg diyip Tayyipe oy verir bunlar..
--spoiler--
mavi vatan ıha siha togg diyip tayyipe oy verir bunlar..
--spoiler--

adamın nasıl zoruna gitmişse az dokunsan ağlayacak amk. ağla liboş ağla içine atma.
Sana kemik atan olmadı.. hoşt ulen sjsj..
28 Mayıs secimlerine çok düşük bir katılım olacak. Tayyip Erdoğan da Kılıçdaroğlu na tarihi bir fark atacak. Ben bu seçimde hiçbir şartta oy kullanmayacağım. Oturun ağlayın. Ya da harekete geçip Kılıçdaroğlu'nu CHP'den ihraç edip CHP binasını da yakın. Sikimde olmaz.
kim türkçülere kulak verirse o kazanacak. artık türk milliyetçiliğini görmezden gelemeyeceksiniz. sol oylarla, maklubecilerle gelebildiğiniz max nokta bu. adam bir tane bile miting yapmadan bu oyu aldı. djsljfjdjfj hazımsızlığınızla sizi baş başa bırakıyorum.

ed.
bir akrep söylemi.
(bkz: 2023 seçiminin özeti)
Esas herkes, sayısı 7 milyon civarı olduğu tahmin edilen, oy kullanmayan dünya vatandaşlarına biat edecek. Kimse kendini pırasadan saymasın herkes efendi olsun.
torkçoloro sike sike boat odocoksonoz.
Hasiiiktir oradan.