1. 1.
  polise askere taş atmayız. taş atanların kellesini alırız.

  https://i.ytimg.com/vi/6DgZotmQgq0/maxresdefault.jpg
  1 -6 ... ataturkcuu yazar
 2. 2.
  pkk'lılar habur'da davul zurnayla karsılanırken, akil adamlar denen guruh il il milleti kandırmaya calısırken, kucucuk cocuklara tecavuz edilirken nerelerdeydiniz? ergenekon diye bir orgut uydurulup bu ulkenin serefli subayları hapse atılırken nerelerdeydiniz? ali tatar onurunu korumak icin kafasına mermi bosalttıgında nerelerdeydiniz? sokaklar yasak mıydı size o zamanlar?
  4 -3 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  türkçüler sokağa inerse olacaklar
  Bunu söyleyecektir kırmadan ,dökmeden ,taş atmadan .
  -3 ... torehan1071
 4. 4.
  türkçüler 1944'ten beri sokaklarda değil üniversite koridorlarında bulunmaktadırlar. bir zamanlar işin içinde olan birisi olarak diyebilirim ki, bugün sokağa çıkan türkçü(!) tipler kendi içinde çıkar-hiyerarşi kavgası vermekte olan basit topluluklar. artık günümüzde kişisel çıkar ülkünün üstündedir. kıyafet giyip bayrak taşımakla olmuyor.
  3 ... il dentisto
 5. 5.
  Polise askere taş atmayız...

  Enteresan. Aslında tüm bu uyuşukluğun altında yatan nedenlerden biri tıpkı islam kisvesi altında kutsanan oluşumlar veya şahıslar gibi polisin ve askerin ve devletin kutsanmasıdır.

  Türkiye içinde bulunduğumuz zaman diliminde çok farklı bir kulvara bürünmüş ve evrilmiş durumdayken kendine türkçü/milliyetçi diyen kişi veya grupların polis-asker kutsiyeti üzerinden örnekler vermesi ve hala 5 yaşında çocuk masumiyetiyle gereksiz ve içi boş hamaseti sürdürmesi ülke adına umudun minimize edilmesidir.

  Su an ülkedeki büyük bir kısmın hafızasında olan 15 temmuz gibi bir vesika varken bu denli balık hafızalı olunması korkutucu.

  Yeri geldiğinde polis veya asker üniforması giyene taş değil mermi bile atılacağını hatta terhisine 21 gün kalmış kantinde görevli olan ama üstleri vasıtasıyla boğaz köprüsüne çıkartılan bir askerin boğazının kesildiğini kesilebileceğini görüp unutmak!

  Kendine türkçü veya milliyetçi diyenler bir avuç çocuk ve çocuk ruhlu rambodan ibaret. Hiçbirşey yapamazsınız ve tarihe bir defa daha not düşeyim şu sözlük vasıtasıyla.

  neyi kutsuyorsanız o sizin ve inandığınız veya inanıyor gibi yaptığınız şeylerin katili olacak.
  5 -1 ... kurtcebe noyan
 6. 6.
  En son indiğimizde Türkiye Cumhuriyetini kurduk gerisini varın hesap edin.
  1 -3 ... prates
 7. 7.
  işin kötü yanı onların da ne olacağını bilmemesi. Keşke sağdan solda duyma provakasyonlara göre değil de bilinçli hareket etseler.
  1 -1 ... yaz yaz yaz geldi
 8. 8.
  türkçüler sokağa inerse olacaklar
  Türkçüler sokağa inerse olacaklaaağaahahohohağaooo!

  Edibüdü: gülmekten cümleyi tamamlamak mümkün olmayan durum.
  2 ... thebiggraywolf
 9. 9.
  Korelileri çinli sanıp dövebilirler.
  3 ... sivasli bey
 10. 10.
  iki tek atılır...
  ... damdakimaymun