1. 1.
  kripto kürtçüdür. "benim için tecavüz kurbanıyla tecavüzcü arasında fark yoktur ikisi de insan" demek gibi bir şeydir bu.

  Kürtçü diye kastedilen pkk'yı ya da dhkp-c'yi destekleyenler. Yani bu ülkenin kötülüğünü isteyenler, bu ülkeyi bölmeyi ve yıkmayı amaçlayanlar.

  Türkçü diye kastedilenlerse vatan ve milletin refah ve mutluluğu uğruna göz kırpmadan canını verebilecek insanlar.

  Sen ne hakla ve ne cüretle bu ikisini aynı kefeye koyarsın?
  1 ... ulusalci kemalist
 2. 2.
  Kesin k*münisttir. Milliyetçilik hastalık yha diyen gerzek tipler hani. Kürtçü kim oluyor ki türkçüyle karşılaştırılıyor? Kürtçü eşittir pkk'lı. Türk vatanında kürt milliyetçiliği yapıyorlar utanmadan. zagros artıklarına da bu yakışırdı zaten. Bu ülkedeki hiçbir grup, türkçülerin tırnağı olamaz. Biz, kendi vatanımızda milliyetçiliğimizi yaparız. Kimse de bir halt diyemez. Kürtçüler tarafından davar gibi güdülen beyinsiz solcular ancak vıdı vıdı eder.
  ... magicovento
 3. 3.
  Teröristle/terör sempatizanıyla, gerçek milliyetçiyi bir tutan kripto kürtçüdür. Bu tip kürtçülere alttan alttan yağ çeker.. Kürtçülerden ziya Gökalp denginde biri bile çıkmamıştır, o yüzden Kürtçü ile Türkçü asla eşit ve aynı değildir.
  3 -3 ... magicovento
 4. 4.
  Kürtçü ile türkçünün Irkçısı da ulusalcısı da aynıdır.

  Roller değişse eminim ulusalcılar HDP nin yerini ırkçılar PKK nın yerini alacak ve ırkçılar ucuz birer teröriste dönüşecek. Rolleri değiştirin sadece. Orta Asya'dan gelen Kürtler olsun. Biz Türkler de onların ülkesinde azınlık olalım.

  Bunun muhakemesini kuramayacak düzeyde düşük IQ lu değiliz dimi gençler. Şöyle Türklük böyle Türklük diyip egemenlik ardından güzel sallıyoruz da. Politika ucuz slogan atmaya benzemez çünkü.
  4 -4 ... uzay muhtari
 5. 5.
  onu diyen tüpçüdür.
  -1 ... teflon
 6. 6.
  Bir de kürkçü var, o başka bir şey işte.
  2 -1 ... marvelousvenom
 7. 7.
  Ülkemizde k*rtçüleri sevimliymiş gibi göstermeye çalışan bir güruh var. Bu güruh, ne zaman türk askeri bir terörist öldürse hemen humanist olur. Sanki haddineymiş gibi biz türklere insanlık dersi vermeye çalışır. Biz o tip insanların ciğerini biliyoruz.

  Kimse unutmasın. Türk topraklarında türk milliyetçiliğinden başka bir milliyetçilik olamaz! G*tü yiyen varsa kendine ülke kurar, kurduğu ülkede milliyetçiliğini yapar. Bu ülkede k*rtçülere göre bi'şey yok.
  Her şey Türk için, Türk’e göre, Türk tarafından!
  1 ... kafir cinn
 8. 8.
  bak bir üsttekine. gayet te aynılar birbirlerinden farkları yok işte.
  1 ... willtreaty