bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    takılan türbanla araba sürmek arasında belirtilen ilişkinin olmamasından mütevellit, abesle iştigal eden bir önerme olup, insanların anti-türban takıntılarının ne saffaya geldiğini gözler önüne sermekle beraber, demokrasi ve insan haklarından bihaber yaşayan bünyelerin, sırf kılık kıyafet mevzuu için insanları sınıflara bölmeye çabalaması ve de sınıf ayrımcılığı yaptığı gerçeğinin ayan beyan ortaya çıkmasına vesile olmuş, insanların gelirlerine göre yaşayabilme hakkına tecavüz girişimi vuku bulmuş ve toplum bir kesime karşı isyan etmeye teşvik edilmeye çalışılırken , çok efedersiniz, bariz sıçılmıştır. *
    (bkz: bluevelve nickiyle yazı yazmak yasaklansın)
    3 -3 ... happylover
  2. 2.
    (bkz: yeşil sosyete)
    5 -1 ... tralliani
  3. 3.
    (bkz: ay bayılazam)
    5 ... freedom
  4. 4.
    canı gönülden katıldığım kampanyadır. şahsım bir keresinde emeğimin karşılığı olan işim gereği bir uçak biletini genelde islami zenginlerin yaşadıkları küçük çamlıca ya götürürken az daha yanımda jet gibi geçen bir jip tarafından öbür tarafa gidiyordum. direksiyonda türbanlı bir abla vardı. nerden denk geldi bu başlığa ben de anlamadım ama resmen gidiyordum ya. yok abi bu türbanlılar cip filan kullanmasınlar.
    4 -6 ... imper
  5. 5.
    (bkz: saçmalamakta sınır tanımayan sözlük yazarları) dua edin şimdilik ağzımla gülüyorum.
    3 -4 ... bado
  6. 6.
    "tüm bayanlara araba kullanmak yasaklansın" şeklinde genellenmesi gereken kampanyadır...
    2 -3 ... protest sanayici
  7. 7.
    gülüp geçilen kampanyadır.

inancı var takıyor, parası var biniyor.

millete ne takılıyor, ne biniyor, ben anlamadım.

dağılın!
    11 -5 ... carriye roxalina
  8. 8.
    aracı türban kullanmadığına, ehliyeti de cami'den almadığı göz önüne alınırsa malum yerlerle gülünecek kampanya.
    ha bireysel olarak bi sıkıntı ya$adıysa birileri, çöle doğru gitsin kutup ayısı onu bekliyordur orda.
    o zaman benim trafikte en çok canıma okuyan kadın kısmı. bana göre de topluca bütün kadınların ehliyetlerine el konulsun, bütün kadınlar trafikten men edilsin 3 vakitte. ho$ olur mu ?
    dedesi zengin, babası zengin, kocası zengin artık herneyse almı$ altına cip. sanki aynı imkan kendinde olsa gidip murat 131 alacak ya i$kembe-i kübra'dan esinti yapıyo birileri.
    de gedin i$inize.
    6 -3 ... whereismywings
  9. 9.
    imar ve inşaat işleri ile uğraşanlar çok iyi bilir ki, hükümetimizin ihaleleri kimlere peşkeş çektiği apaçık ortadadır. neden bilinmez, bundan 10 yıl öncesine kadar bu tarz görüntüler görünmez idi. öylesine bir kalkınma dönemine girildi ki, işte bu dönemde, yani son 6 yılda kimlerin kalkındığı ortaya çıktı. hiç kimse şu ya da bu sebeplerle başaksının özgürlüğünü kısıtlamamlı ama, be kardeşim herşey de bu kadar açık seçik yapılmaz ki! etraf, cip veya diğer özel araçlardaki türbanlı bayanlarla doldu. sanki kocaları zengin olup bir üst sınıf modellere geçerken, kullandıkları eski araçları karılarına vermişçesine ya da daha zengin olanlar, son model arabaları karılarına almışçasına bir görüntü var. böyle bir görüntü için sanal alemde kampanya yapmaya gerek yok ama, oturup iyice bir düşünmeye ihtiyaç var gibi görünüyor.
    6 -3 ... fullmetaljacket
  10. 10.
    türbanini sürekli arabanin dikiz aynalarina bakarak düzelten kadina karsi acilan kampanya.

edit: olm bu nasil baslik, tanim bile yapamiyorum.
    2 -1 ... aufwiedersehen
kapat