1. 1.
    Mağdurları üzecek durumdur.

Türbanlılar yolda yürüyemiyi türbana baskı gibi uydurma duyarları kasıp durdular. Kadının uyuşturucu bağımlılığı varmış.

Ayrıca kadına dava açılma şekli "halkı kin ve düşmanlığa sevketmek" imiş. Çünkü vurduğu kişi türbanlıymış.

E o zaman türbansız birisine vurulunca da dava halkı kin ve düşmanlığa tahrikten dava açılsın. Türban takmıyor diye vurdu diyelim.

Ama nedense haber sayfasında bile o detaydan bahsedilmemiş. Türbanlı olduğu için saldırdı denmiş.

https://www.haberler.com/...an-kadin-12638113-haberi/
    4 -3 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    uyuşturucular da çeşit çeşit kimi maddi kimi manevi.

halkı kin ve düşmanlığa teşvikse konu, ben birkaç kitap biliyorum.
    söylesek yasaklarlar mı acaba?
    2 -1 ... chai chen
  3. 3.
    Klasik kemalik olduğu ayan beyan ortadadır. Ben kemalikim yea alkolde içerim, uyuşturucu da kullanırım kahrolsun akepe( seversiniz böyle söylemeyi) diyen tip işte.
    1 ... zevkine
  4. 4.
    Kadını tokatlıyor müdahale eden adamı da yumrukluyor. Neticede uyuşturucu kullanıyorsa bile bu bir mazeret değil. Aynı şekilde açık birine de saldırılmış olsa aynı suçtan ceza yemeli ayrım olmamalı. Herkes birbirine tahammül etmesini öğrenmeli. Neticede her ikisi de halk. Adalet bunu gerektirir. At hepsini içeri.
    1 ... gazeloglu
  5. 5.
    2019 yılındayız ama nedense insanların inançalarına taciz edenler bir türlü bitmek bilmiyor. Herkes hayatında hürdür ancak eğer birkimse, başkasının özgürlüğüne karışırsa bu yobazlık olur.
    ... reality man