1. 1.
    Sanki diğerleri çok riyasızdır. Hadi abi ya.
    7 ... likmen
  2. 2.
    gerçek islam bu değil.
    2 -1 ... kazangap
  3. 3.
    Kapalı insanların yani dinci kesimin gösterişten uzak, dünya malından arınmak bla bla şeyleri yok muydu? Bir baksan yarısı dolorez makyajlı, dar giyimli, cardi b götlü, ne bileyim, manyak mısınız, fantezi dünyası mı bu.
    4 -2 ... lucifers
  4. 4.
    Neden türbanlı diye ayırdın onu anlamadım haa denk gelmişsindir bişey diyemem o zaman da genelleme yapma. Sizin yaşadığınız yerde ağaç pek yok heralde oksijen almıyor gibi bir durumun var da.
    4 -2 ... mimaramo
  5. 5.
    Götlere girmiş, baya bi kaşındırmış meraktır.

Kızlar inanın ismimizin başına koydukları sıfat farketmez; hepimizi iğrenç algılarının kölesi yapmak istiyorlar.
    Dayanın, direnin, özgürleşin.
    Farkında olun.
    Böyle böyle ideolojik olarak destek bulabilecekleri konularda konuşup genel bi cesaret buluyor bu amın feryadı e*kekler.
    Türbanlı olsun, lez olsun, hayat kadını olsun, kimsenin hayatına kıl ve sümsük dolu biçimsiz burunlarını sokmalarına izin vermeyelim. Birbirimizi kollayalım bu sokak sürpüntüsü ibnelere karşı.
    3 -4 ... mine sota
  6. 6.
    tesettür modasının ortaya çıkmasına yol açmıştır.
    -1 ... selia
  7. 7.
    genelleme yapmadan (ama gerçek bu)valla ben başı açık bir kadınım ama onlar kadar dar giyemem,makyaj yapamam ve cilveli olamam...
    2 -2 ... bul beni mahmut
  8. 8.
    Sahip olduklarının Allah ın bereketini temsil ettiğini düşünerekten yapılan gösteriştir. Tarikat ve cemaatlerin de böyle gösterişli araçları evleri ve hayatı olabilir.
    -1 ... insan beser sasar
  9. 9.
    resimdeki örnekte görülebilir.
    türbanlılardaki gösteriş merakı
    1 -1 ... xorek
  10. 10.
    ellerinde amerikan bir cep telefonu, altlarinda bir alman arabasi ve abarti makyajlari ile üsküdar cevresinde denk geliyorum bu gösteris meraklilarina.
    1 -2 ... portatif