1. 1.
  Sanki diğerleri çok riyasızdır. Hadi abi ya.
  7 ... likmen
 2. 2.
  gerçek islam bu değil.
  2 -1 ... kazangap
 3. 3.
  Kapalı insanların yani dinci kesimin gösterişten uzak, dünya malından arınmak bla bla şeyleri yok muydu? Bir baksan yarısı dolorez makyajlı, dar giyimli, cardi b götlü, ne bileyim, manyak mısınız, fantezi dünyası mı bu.
  4 -2 ... lucifers
 4. 4.
  Neden türbanlı diye ayırdın onu anlamadım haa denk gelmişsindir bişey diyemem o zaman da genelleme yapma. Sizin yaşadığınız yerde ağaç pek yok heralde oksijen almıyor gibi bir durumun var da.
  4 -2 ... mimaramo
 5. 5.
  Götlere girmiş, baya bi kaşındırmış meraktır.

  Kızlar inanın ismimizin başına koydukları sıfat farketmez; hepimizi iğrenç algılarının kölesi yapmak istiyorlar.
  Dayanın, direnin, özgürleşin.
  Farkında olun.
  Böyle böyle ideolojik olarak destek bulabilecekleri konularda konuşup genel bi cesaret buluyor bu amın feryadı e*kekler.
  Türbanlı olsun, lez olsun, hayat kadını olsun, kimsenin hayatına kıl ve sümsük dolu biçimsiz burunlarını sokmalarına izin vermeyelim. Birbirimizi kollayalım bu sokak sürpüntüsü ibnelere karşı.
  3 -4 ... mine sota
 6. 6.
  tesettür modasının ortaya çıkmasına yol açmıştır.
  -1 ... selia
 7. 7.
  genelleme yapmadan (ama gerçek bu)valla ben başı açık bir kadınım ama onlar kadar dar giyemem,makyaj yapamam ve cilveli olamam...
  2 -2 ... bul beni mahmut
 8. 8.
  Sahip olduklarının Allah ın bereketini temsil ettiğini düşünerekten yapılan gösteriştir. Tarikat ve cemaatlerin de böyle gösterişli araçları evleri ve hayatı olabilir.
  -1 ... insan beser sasar
 9. 9.
  resimdeki örnekte görülebilir.
  türbanlılardaki gösteriş merakı
  1 -1 ... xorek
 10. 10.
  ellerinde amerikan bir cep telefonu, altlarinda bir alman arabasi ve abarti makyajlari ile üsküdar cevresinde denk geliyorum bu gösteris meraklilarina.
  1 -2 ... portatif