1. 1.
  yerinde bir soru. islamcı ideolojiye göre kadın günahlıdır, abdest bozar, günahkardır. ama ülkemizde türbanlıları sürekli sokakta gezerken görüyoruz, hatta içkili mekanlara kadar gidiyor, sürekli bir yerlerde sürtüyorlar. islamcılık inancına göre bunların kocasının diğer kadınlarıyla birlikte evde oturup hizmet etmesi gerekmiyor mu?
  -6 ... david addison
 2. 2.
  Bir hristiyanın bu soruyu sorması çok garip. Sekülarizm adı altında ilk hıristiyan kadınları soyup soğana çeviren satılık yahudi din adamlarına (pavlus-petrus) hiç ses çıkartmayan hatta onları destekleyen pagan kral konstantin değil miydi? Evet eskiden hıristiyan kadınlar da kapalıydı. Ya şimdi? Medeniyet çağdaşlık ilericilik demokrasi insan hakları özgürlükler adı altında vahşi batının siyonizmin malı ve ticari metaı haline getirildi kadın vücudu. Açıldıkça açıldı. Saçıldıkça saçıldı. Soyuldukça soyuldu her geçen gün biraz daha. Türbanlılardan önce bu gerçekleri görmek lazım.

  Bu kadınlar hz davudun zamanındaki o kadınlar değil baro.
  2 ... gazeloglu
 3. 3.
  Islama göre kadin günahlidir abdest bozar .....yazmış da yazmış.islami bilmeyen yazar beyanı.sen dinsizsin diye herkes dinsiz olsun istiyorsun ama o öyle olmayacak.
  3 ... giden gider
 4. 4.
  bugün açılan-hortlatılan türban başlıkları şimdiden 4 tane oldu.
  antidepresan falan alın bence. sıkıntınız büyük. 1 metrekare kadar.
  1 ... boller