1. ?.
  türbanlıların taşıt kullanma durumudur.*
  türbanlılar araba sürmesin demiyoruz, ama araç sürerken çıkartmazlarsa trafikteki diğer sürücüler kendilerini baskı altında hisseder.
  1 -4 ... la maison bleu
 2. 1.
  beynini aldırmış olmana rağmen trafiğe çıkabiliyorsan ve kimse rahatsız olmuyorsa, türbandan da olmazlar denilesi durum.
  2 -1 ... ideolojisizm
 3. 2.
  hepsinin altında son model araba olması çok ironik olan durum.
  4 -1 ... hellomellobeybe
 4. 3.
  arabistan'da yasak olan durumdur. onlara özenmiyorlar mı çıkmasınlar.
  1 -1 ... oytunkaran
 5. 4.
  hala bu ayrımı yapabilen; dini, ahlakı unutturulmuş türkiyede yaşamak.
  1 -1 ... sabuna basan adam
 6. 5.
  mini etekli, derin dekoltelilerin kötü kullansa dahi rahatça yol aldığı ve yadırganmadığı güzel ülkemde birileri için çok saçma olan durumdur.

  neler oluyor hayatta!
  4 ... boltuzlu
 7. 6.
  slacktivismi trollük sanmakla eşdeğer olan durum.
  -1 ... galaksiler arasi yolcu
 8. 7.
  kızmasınlar ama hatun kişiler, türbanlı veya türbansız, trafikte çok ciddi risk teşkil ediyorlar.

  kontrolsüz salınım şeklinde şerit değiştirme, en sol şeritte 60 kmh hızla arabayı çakma ve yol vermeme, sıkışık trafikte ya makyaj ya da blackberry ile oynarken önündeki araca çarpma, park edememe ve bu edememe esnasında çevredeki araçlara sürtme, vurma şeklinde zarar verme, devasa jiplerle dönememe ve sağa sola vurma, ogs gişesini tutturamayıp bodoslama dalma saymakla bitmez...

  o yüzden kadınlara ayrım yapmayın, türbansızı da türbanlısı da hepsi bir. aynı hayatın diğer zaman ve dilimlerde de olduğu üzere...
  ... alchemisto
 9. 8.
  türbanlıların trafiğe çıkması normaldir. ancak ilgimi çeken şöyle bir durum vardır, ne zaman araba kullanan bir türbanlı görsem , kullandığı araba en pahalı en lüks arabalar oluyor mutlaka. bu bir tesadüf değildir ,asla değildir.
  ... rahibe teresa