1. ?.
  türbanlı dediğimiz politik ve ideolojik bağnaz karıların ve tutucuların toplumumuzun genel yapısını ve düzenini bozmasından, halkın huzurunu kaçırmalarından ve provakasyona açık olmalarından dolayı bunların herkesten ayrı bir yere konulması, gerekirse ghettolara kapatılması ve yahut laizm kamplarında normalleştirme eğitime tabi tutulmaları gerektiğidir. elbet bir gün gelir o güzel ve mutlu günleri görürüz. umutla bekliyoruz...

  edit: kıskansın yobazlar, çatlasın türbanlılar. yalnız değilim...
  10 -14 ... embesilite
 2. ?.
  bunlara sorsan laikim ben, toplumcuyum, kardeşlik mesajları yok müslümanlar terörist falan. lan asıl bölücülüğü şimdi sen yapıyosun.
  1 -1 ... eklentiyiindirmekicintiklayinz
 3. ?.
  hiçbir insana ayrımcılık yapılamaz, ne türbanlı acığa ne açık türbanlıya.
  2 ... kakelekara
 4. ?.
  başlığı açan orospu çocugu seninde götünü sikerim sözlüğünün de aklıllı ol. ananın amına tanga niyetine sarmaya devam et sen o ortüleri ananın amından şırıngayla kan alırım piç.
  ... geri zeki
 5. ?.
  (bkz: türbanlılar toplanmış ağlıyor)
  2 -2 ... bab i esrar
 6. ?.
  bütün ateistlerin bütün komünistlerin alayının amına koyim. amına kodumun cahil gericileri.
  ... geri zeki
 7. ?.
  (bkz: saçmalığın daniskası) bölücülük sizin gibi insanlar yüzünden oluşuyor.
  1 -1 ... alexanderdelarge
 8. ?.
  gereksiz gerekliliktir.
  anan bacın teyzen hiçbiri türbanlı değil mi, hiç mi saygın yok derler adama.
  ... 1alana1bedava
 9. ?.
  laikliği sevmiyoruz türban takmak istiyoruz diye bağıran zihniyetin düşüncesinden bir farkı olmayan tespit.
  - ya bırakın artık türban takılmış takılmamış. laiklik türban değil. çağdaşlık başı açık olmak değil. kapalılık bağnazlık değil.
  - ya da türban takmak dindarlığın bir sembolü değil. kişi kendini saklamak gizlemek isterse daha doğrusu mahremi olsun istiyorsa türban takar. bunu ideolojik bir sembolmüş gibi algılamak aptallıktır. dinimiz kapanmayı emretmiş kapanmayan cezasını kapanan ödülünü alır.
  - türbanıma dokunma diye bağırıp türbanlıların hakkını savunmaya çalışan erkek kendi üstüne düşeni yapıyor mu acaba dini açıdan. kendi günahını düşüneceğine neden bir başkasının sevabını savunup durduk yere ikilem çıkartıyorsun.
  - ya da türban takmayın diyen zihniyet başını açtırdığı hanımların günahını üstlenecek mi?
  - bırakın nolur ya. türbanlı- türbansız, laik- şeriatçı, bilmem ne- bilmem ne. başımızdakilerin ülkeyi bölmeye çalıştığını söyleyip ağlamıyormuyuz.

  o zaman lütfen biraz aydın olup artık fikirlere önem verelim. dinini yaşamak isteyen yaşasın istemeyen yada yaşayamayan kendisi düşünsün bunu. ne türbanlı açıklara kafir desin, ne de açıklar türbanlıya bağnaz.
  (bkz: akılcı değil kılcı olmak)
  2 ... sokak lambalari sonmesin
 10. 0.
  türbanı amacına ulaştırmaktır. kuran'da tam olarak "türban" diye geçmez bu ama türbanın çıkış noktası şudur: sokakta kimsenin sizi tanımaması için başınızı örtün. yani şimdi madem amaç toplumda kimsenin sizi tanımaması, o zamandan bu başlığın haklılık payı var.

  buyurun bu da konuyla alakalı olarak ayet: “Ey peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına (bir ihtiyaç için dışarı çıktıkları zaman) “cilbablarını” (dış örtülerini) üstlerine almalarını söyle. Onların tanınmaması ve incitilmemesi için en elverişli olan budur. Allah bağışlayandır, esirgeyendir.” (Ahzab suresi: 59)
  1 ... bad influence