1. 1.
  tiyatro, sinema gibi çağdaş olmanın gereklerinden olan sanatsal faaliyetlere, geri kalmışlığın simgesi türbanla katılan bir kadının, orada sanatın anlamını gerilere çekecek ve ülkemizde sanatın geriye gitmesine neden olacaktır. bunun içindir ki, türbanlıların tiyatro ve sinema gibi sanatsal faaliyetlere katılması yasaklanmalıdır.
  5 -41 ... la maison bleu
 2. 2.
  geçen karşılaştığım, tiyatroya gitme durumudur. oyunun yarısında türbanlı bir kadın geldi, sahnenin önünden geçti ve merdivenlere oturdu. bütün dikkatler dağıldı falan..

  yalnız ben, bedenini bir şeylerle örten kadınların faaliyetlerinin kısıtlanması veya yasaklanması taraftarı değilim. bunun kadar saçma bir öneri olamaz.
  6 ... dkomnenos
 3. 3.
  çok normal bir durumdur.

  bu ne saçma olay bu ne gerizekalı bir durum amk.. sırf dinin gerektirdiği türbanı taktığı için sanatsal etkiliklere katılan bir kadın nasıl o sanatı geriye çekiyor.. insanlara biraz saygı göstermek gerek, hatta zorundayız buna.. nerede şeyh var, nerede ateistin piri var hepsi sözlükte hımına goyayım..
  12 ... hayat bizi s2p 60
 4. 4.
  normal çalışan bir beyne sahip olmayanların sinemaya tiyatroya gitmesinden daha normal bir davranıştır.
  6 ... asil zargana
 5. 5.
  normal bir durumdur. gitsinler tabii ki. bu arada tutamadım kendimi: (bkz: başlık entry nick uyumu)
  5 ... blackleatherjacket
 6. 6.
  bol öpüsmeli koklasmali sahnelerde gözlerini kapar bunlar ve etrafa ben bir zavalliyim mesajini verir.
  1 -11 ... once
 7. 7.
  açacağınız başlığı sikeyim afedersin. türban takmakla tiyatroya gitmek arasında ki bağı çözebilen varsa beri gelsin. türban takmayan insanın tiyatroya gitmesi kadar normal bir durumdur.
  5 ... islak dus perdesi
 8. 8.
  normal durumdur.

  türbanlı, ayrı cins bi canlı değildir. insandır. gidebilir.
  4 ... mig14
 9. 9.
  beynini ve düşüncelerini mengeneye sıkıştırmış insanın garip karşıladığı davranış. lan şereFsizler çağdaş olmak türbanlıları insandan saymamak, toplumu tabakalara ayırmak mıdır? sorsak avrupaya uyulmalıdır avrupa çağdaştır ama o özendikleri,çağdaşlığın temsili kabul ettikleri avrupa da bile türbanlı insanlar dışlanmamaktadır.
  2 ... i go you go we go
 10. 10.
  başlığı okudum ve anladığıma göre tiyatrolara sığır girebiliyormuş, bu sözlüğü seviyorum her geçen gün yeni birşey öğretiyor insana.
  edit: buradaki 'sığır' kelimesinin türbanlılara söylenmediğini belirtmek isterim.
  5 -1 ... seyfican