1. 1.
    Var olan gerçektir.
    20 yıldır ülkenin ırzına geçtiler, muhafazakarlık adı altında yapmadıkları hırsızlık kalmadı ama kadınlarla uğraşmayı da hiç es geçmediler.
    mini giyen kadın tecavüze uğramalıdır, kahkaha atan kadın yolludur, saçı gözüken perdesiz eve benzer gibi binlerce söz söylediler.

Bunların hiçbirinde türbanlı şeriat savunucuları çıkıp da tek laf etmedi, hatta her defasında alkış tuttular. Üstüme işediler, güpegündüz kırbaçladılar diye yalan bile uyandırdılar lan ahaksj.

Götünü başını açıp, akp savunucusu olan bütün akkafalar bi anda namus abidesi kesildi.

ikiyüzlü olmak bütün çomarların özelliği.
    25 -19 ... 11 haziran
  2. 2.
    Ulan hep mi türbanlı nedir bu türbanlılarla derdiniz ben anlamadım ki?
    Şu koskoca sözlükte türbanlı ile ilgili arama yapsan tüm başlıklar aleyhlerinde.
    Ananızı mı taşladı bu türbanlılar?

Tecavüzcüler bu kadar konuşulmuyor.

Hayır göze batan şeyler varsa da bunları genellemeden şurda konuşun.
    13 -10 ... muphem hatun
  3. 3.
    devir magdur takilma devri evet ama bunu sadece turbanlilar yapmiyor. herkes yapiyor.
    2 ... 29th
  4. 4.
    Nur suresi 31.ayette humr kelimesinin baş örtüsü değil göğüs örtüsü olduğu bu toplumda dilendirilmeye başlayınca mağduriyetleri kalmayacak rahat olsunlar. O güne kadar kuranda yazıyor o yüzden demeye devam.
    1 -3 ... kafam duman
  5. 5.
    Türbanlı ve türbansız iki bayan aynı sorunu dile getirse türbanlı ciddiye alınır. Türbanlı türbansıza iftira atsa türbanlıya inanılır. Türbanlı karakterlidir, güvenilirdir türbansıza güvenilmez. Bu Türkiye’nin gerçeği.
    4 -2 ... clarissa
  6. 6.
    mağdur edildikleri doğrudur. kimin ne giydiği kimseyi ilgilendirmiyor.
    3 -2 ... selia
  7. 7.
    Türbanlılarla bir derdim var evet.

Türbanlı arkadaşım, güney sahillerinde, en cesur bikinileri giyip, arkadaş villasında kızlı erkekli tatil yapmanı destekledim senin. Türkü evlerine gidip, eğlencenin dibine vurmanı da destekledim. Makyajsız dışarı çıkmadığın halini destekledim. Vücuduna yapışan giysiler giydiğinde de destekledim seni. Bu yaptıklarının birçoğunu gizli kapaklı yapmanı bile destekledim.

Ama sen naptın? malum iktidar kadınlar için en büyük tehlike dediğimde, bunu ben değil sen düşün dedin! Böyle de suursuzsun.

Mini etekli, sokakta kahkaha atan, perdesiz ev diye hakaret edilen kadın senden daha dürüst. Hep dürüsttü. Neysem oyum diyebildi hep. Sen diyemedin. Diyemeyeceksin de. Gizli kapaklı devam edeceksin hayatına. Yazık!
    5 -5 ... ngark
  8. 8.
    gerçekten mağdur edildikleri için.
    -1 ... selia