1. 1.
  türban, mini etek, makyaj bunların varlığı eğitimi engellemiyor lakin beyin yokluğu eğitime engel.

  yani diyeceğim o ki o dönemi “efsane” olarak tanımlayabiliyorsan üzülerek söylüyorum ki bir şeylerin yokluğunu yaşıyorsun. en kısa zamanda doktora görünmen dileğiyle.
  22 -5 ... nadyaileivan
 2. 2.
  O zamana ait videoları, haberleri izlediğinizde asıl yobazın kimler olduğunu, memleketin ne rezil seviyelerde olduğunu görebiliyorsunuz zaten.
  Yaka paça okullarından sürülen tüm o tesettürlü kızların haklarına el koyulmuş,hayvan muamelesi yapılmıştır.
  Allah tekrar yaşatmasın.
  15 -2 ... muphem biri
 3. 3.
  Hata yapıldı. Bugün ülke bu haldeyse bu nedenle. Hoşgörü galip gelmeliydi.
  7 -1 ... flat head
 4. 4.
  efsane değil rezil dönemdir. "inanç özgürlüğü" bir demokrasinin olmazsa olmazıdır. akp o dönemin akla zarar, hiç bir bahanesi olamayacak hatalar yüzünden bugün iktidarda. hoş bugünde değişen bir şey yok. şimdi de kendisini seküler, laik diye tanımlayan insanlara mobing uygulanıyor.

  nacizane tavsiyem yanlışın bekçisi olmayın arkadaşlar. inancınız, ideolojiniz sizi yanlışa yanlış demekten alıkoymasın. eğer gerçekten özgür bir toplum istiyorsak herkesin özgürlüğünü savunmak zorundayız. aksi halde faşist yönetimlerin biri gider, diğeri gelir. dün ezilen "o" bugün ezilen " sen " olursun.
  26 -7 ... nadia nadia
 5. 5.
  rte ye, ajitasyon oyu olarak geri dönmüş efsane dönemdir. afedersiniz sikeyim öyle dönemi, ceremesini bizler çekiyoruz 16 yıldır.

  şimdi özgürlük naralarının altına sığınıp, kendini teşhir eden minik ilgi orospuları olmasaydı üniversite de, türbanlı bacımıza da bu özgürlüğün sağlanmamasının yanında dururdum. orası bilim yuvası(!) olduğundan mütevellit. inandırılmaya zorlandığı, yolundan kitabından sapmış sapkın din, tüm geleceğin düşmanı.. hoş, dediğim gibi kıçının arasındaki mini şortuyla geleceği inşa edeceklere de bir adet vibratör verelim ki temelleri sağlam atsınlar.
  6 -2 ... md house
 6. 6.
  sakallı ve sevgilisi türbanlının birlikte dersten atıldıkları dönemdi.son sınıflara gelince cesaret ederlerdi.ilk yıllar yemezdi.
  2 -4 ... deli anlamindaki de
 7. 7.
  Ülkeyi bugünkü haline atan dönemdir. O dönemde insanlara baskı yapılmasaydı eğer şimdi din üzerinden kimse pirim yapamıyor olurdu.

  O günün yansımasını bugün yaşıyoruz. Her yapılan hamle farklı bir sonuç doğurur ve baskı ile hiçbir yere gelinemez. insanlara özgürlük vermek gerekli tabi ki kimsenin özgürlüğüne zarar vermiyorsa ve belli istisnalar haricinde. Şimdi o kişi türban takıyor diye bana ne zararı var? Gereksiz baskılar hiçbir zaman olmamalı.

  O dönem o zihniyette olan insanlar haksızdı günümüzde tam tersini uygulamaya çalışanlar da haksız. Haklı olanlar gerçekten adaleti savunan insanlar. Türbanlıymış değilmiş şöyleymiş böyleymiş geçelim gerçekten insan vasıflarına sahip mi ona bakalım.
  7 -2 ... keyf kahyasi
 8. 8.
  hadi bende bunu yazıyorum. amaç ayrıştırmaksa

  (bkz: üniversiteli solcuların boğulduğu efsane dönem)
  3 -2 ... mumbarsever01
 9. 9.
  zulüm ve faşizm dönemiydi. çok şükür ki kalktı.
  5 -3 ... selia
 10. 10.
  Fetöcülerin üniversiteye giremediği zamandır. Türbanı bu topraklara getiren fetödür. Aksini iddia eden varsa memleket tarihinden bihaber çomarın tekidir. Türbanlı annelerin çocuklarının subay yapılmaması da fetöcüyü orduya sokmamak için alınmış bir önlemdir.
  1 -4 ... yalanmakinesi