bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son moda muhafazakarlık akımı - ciddiyim-.

muhafazakarlıkla alakasız olarak düşünürsek travestilerin kendilerini normalleştirme çabasıdır bu - travestiler anormal değil, onları anormal görenlere karşı normalleştirme çabasından bahsediyorum-.

düşünün, gece işe çıkan bir travestisiniz. gündüz hayatınızı normal, gözler üzerinizde olmadan, sıradan nasıl yaşayabilirsiniz? türbanınızı takıp, pardesünüzü giyip markete gittiğinizde kim anlıyor travesti olduğunuzu? nahoş bakışlar olmadan rahatça yapabiliyorsunuz alışverişinizi.

onlar artık her yerdeler. gündüzleri türbanlı pardesülü kamuflajlılar, geceleri travesti. sebebi mi? hayatlarını daha normal, daha insancıl yaşayabilmek için...

travestiler toplumda kabul görene kadar...

dışarıda onlara " ıyyy" diye bakılmayana kadar...

türbanlı travestiler artık her yerdeler.
    24 -26 ... ahmet yildiz olmedi
  2. 2.
    türbanlıların toplumdan dışlanımış gibi olmasının sebeplerinden biri.

ibnelik * her yerde, her koşulda ibneliktir. inançları yüzünden türban takan kızların hissiyatını düşünmeden ibneliklerini saklama amacıyla bu homların türbana sığınmasını esefle kınıyorum şahsım adıma.
    4 -5 ... happylover
  3. 3.
    çelişik travestilerdir. hem toplumdan kabul görmeyi, ıyyy diye bakılmamayı istiyorsun, hem de ben buyum diye dolaşacağına başörtüsünü kendine kamuflaj yapıyorsun.

azcık adam ol di mi, neysen o ol. dönme birine neysen o ol demek de ayrı bir ironi gerçi.
    6 -3 ... lumpiya
  4. 4.
    (bkz: afyonlu katolik gay taşfırın ustaları)
    10 -1 ... gazozuna pvp
  5. 5.
    travesti ne demek? psikolojik bir etkenden mütevellit karşı cins gibi giyinme ve davranma isteği olan kişi. travestilerin arasında kendini satan var mı? elbet var. ancak satmayanı da var. heteroseksüel kadınların arasında kendini satan ve satmayanlar olduğu gibi... bu mantıkla heteroseksüel kadınların da tümünün dışlanması, orospu damgası yemesi gerekiyor... türbanlı travesti bunun için travestileri ya da türbanlıları aşağılamak için söylenen bir şey değildir, öyle algılanmak istenebilir sadece. halbuki sorun sadece kafalarda yaratılmış olan imajlardır. eşcinseller kadın gibi giyinir, travestiler kendini satar, vs. kurtulun artık şu hastalıklı düşüncelerden...
    7 -2 ... oneqeno
  6. 6.
    küçük kıyametin örtünün altından belli olmasıdır.

(bkz: bana çabuk john rambo yu çağırın)
    2 -1 ... stalker
  7. 7.
    travestilerle haşır-neşir* olmuş güzide bir insanın uktesidir.
    1 ... cirkince
  8. 8.
    turban ilçesinde ikamet eden travestilerdir.
    9 -3 ... luckysperm
  9. 9.
    türbanı araç olarak kullanan; kişi desem kişi değil, adam desem adam değil, ne idüğü belirsiz desem cuk oturan varlık. şimdi hem travesti olmasına rağmen türban takması utanmazlık olarak görülebilir ancak şöyle bir durum var. bu kişide utanma diye bir eplikeyşın olsa travestilik yapar mı?
    2 ... rakimalboga
  10. 10.
    sözlükteki aklıevvel güruhun 2 gün sonra "bütün türbanlılar travestidir" tümevarımına yolaçabilecek saçmalık.
    7 -3 ... forever young