1. 1.
  bir nesneyi yalama ihtiyacini gideriyor olmali.
  1 -12 ... once
 2. 2.
  türbansız kadınlar yolda yalana yalana dondurma yiyebilir yani. problem yolda yalana yalana dondurma yemek değil, türbanlı olmaktır.

  ok kib by diyeyim ne diyeyim.
  7 -2 ... yusufun zuleyhasi
 3. 3.
  ya yaptığı eylemin farkında olmayan ya da farkına varıp bilerek isteyerek yapan türbanlı kadındır. dondurma yemenin erkeklerde yarattığı fantezileri bilip buna rağmen yemeye devam ediyorsa o kadın candır. türban yatak odası sınırlarının içinde anlamını yitirir.

  (bkz: türbanlar fora)
  -1 ... umur samaz umur sanmaz
 4. 4.
  aklıyla siki yer değiştirmiş insanlara tuhaf gelen eylemdir. dondurma lan dondurma at kafası!
  4 ... burdaherseyvarmi
 5. 5.
  Alt tarfi sac ulan ,kil ulan , saklayacak ne var! o kadar ihlas isen hicab duy sokakta yalanma !diye haykirip anlatmak istedigim entrydir.
  -2 ... gedikpasa
 6. 6.
  (bkz: troll ayracı)
  ... braincleaner
 7. 7.
  neyin kafasını yaşıyorsun be eleman denilebilecek durumdur. dondurmanın daha nasıl yenilebileceğini çözememiş gariban sümüğü yazarımızın sıçmığıdır.
  1 ... badembiyiklikominist
 8. 8.
  birşey yalama ihtiyacı hissettiğinde, örümcek kafalı asıl yobaz insanlar gibi pipi yalamak yerine dondurma yalamayı tercih eden vatandaştır.
  http://inciswf.com/asdasdasd.swf
  ... irticai faaliyet
 9. 9.
  türbanlı olsun olmasın hiçbir kadının yapmaması gereken durumdur.

  (bkz: Sözlükten soğuma nedenleri)
  1 -1 ... zraporu
 10. 10.
  Türkiye gibi bir yer dışında rahatlıkla yapılabilen fakat türkiye sınırları içerisinde yapılamayacak bir davranıştır. Tamam açık olan insanlar yine yapabilirler fakat kapalı olan insan cidden yapmamalı diye düşünüyorum. Maalesef erkek dediğimiz insanları tahrik ettiği için türbanlı bayanların da bunun farkında olması ve özellikle yapmaması gerekiyor çünkü zaten erkeklerden sakınmak için kapanmışsın neden onları tahrik edecek bir şeyi yapıyorsun. Benim düşüncem budur ve türbanlı olup dışarıda dondurma yiyen insan gerçekten yanlış yapıyordur kapanma o zaman yani.

  Edit: 3 dakikada 3 kişi eksilemiş ama dışarıda görünce bal gibi de garipsemeyi biliyorsunuz.
  -4 ... shiroyasha