bugün

zamanla akp'den soğuyan akpli yi bile tekrar akp'ye bağlayan hareketlerden sadece birisi. azalarak bitin yobaz kemalistler.

http://www.ensonhaber.com...indirildi-2013-02-25.html
bazi yobaz kemalistleri bize gostermisir. ulan bu devirde turban meselesi mi kaldi. yil 2013 oldu be. bitsin artik su zihniyet.
yobaz kemalist işidir normaldir bir şeyin yobazından her şey beklenir.

ha odtü karalama kampanyalarından biriyse de yuh ulan sizedir.
21. yy hanzolarıdır... çadaş geçinen orta çağ kafasıdır bunlar. ülkeyi ya bunlardan ya zihinlerinden temizlemek hepimizin üstüne borçtur...
tipik bir samanyolu tv haberidir. muhtemelen aslı astarı yoktur.
dindar olmayıp, dinci olan yobazların hoşuna gitmiş harekettir.

ayıp mıdır, evet ayıptır.
Milyonlarca başörtüsü mağdurundan biridir. Zaman ve mekan farketmiyor. Devrim lafını sadece solcular değil islamcılar ya da muhafazakarlar da ağızlarına almaya başlarlarsa şaşırmamak lazım.
gericiliktir. hatta laikliğe bile aykırıdır herkes inancını yaşamakta ve gereğini yapmakta özgürdür. bir başörtüsünün kime ne zararı olabilir ki. kısıtlamadır. baskıdır. ötekileştirme çabasıdır. ne kadar konuşsak boşuna bunu yapanların yüzü kızarmaz.

eddit:(bkz: başı açık kadınların otobüslerden atılacağı günler)
Müslüman olmayanları yakmak kadar insanlık dışı bir davranış olmasa gerek. Ne derece doğru bir haber bilemiyorum ama sen inancını yaşarken inanmayana bu kadar acımasız olursan, türbana hoşgörü isterken de münferit olaylara maruz kalabilirsin.
yalan haberdir.

başörtü ile ilgili yeni oyunların ilk aşamasıdır geçenlerde de ankara'da kendisine taciz ettiği iddiasıyla bir adamın dayak yemeksine sebep olan kadın kameralar karşısında polise şikayetçi olmuş ancak kamera görüntüleri ile adamın o kadının yakınından bile geçmediği anlaşılmıştır. tv de ağlama ve masum görüntülerini zamanında da iyi veren bu tiplemeler yeni bir oyunun peşindedirler.

ayrıca matematik öğretmeni olduğu söylenen bu kadının odtü ye ne diye gittiğini de merak ediyorum. yoksa odtü tıp fakültesinde tedavi olmaya mı gitmiş bir sormak bir öğrenmek lazım gerek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.