1. 1.
    Çevrenizde hiç entelektüel seviyesi yüksek, sanata ilgi duyan, kültürlü bir türbanlı hanım var mı?

Başka sorum yok.

Bunu eksileyecek arkadaşlar yapabilen varsa dünyada 5 tane türbanlı ressam, müzisyen, heykeltraş vs sanatçı saysın. Bunu yapamayacak olan ise çevresinde bu sıfatlara sahip 1 tane türbanlı düşünsün.
    7 -18 ... elektrik kesilince aaa diyorum
  2. 2.
    Bir tane vardı öyle tanıdığım o da sonradan başını açtı *

Ama yine de bilgi birikimi eh işte diyebileceğim düzeyde olan kapalı tanıdıklarım var. Üst düzeyde bilgiye sahip çok fazla kadın tanımıyorum ama eh işte dediğime takılmayalım o yüzden.

Yani birisi başındaki o insan yapımı maddeyi çıkarınca bilgi dolmuyor beynine ya da takınca bilgi girmesi engellenmiyor.

Yapmayalım böyle ayrımlar.
    9 -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Benim var. Size öylesi denk gelmemiş olabilir arkadaşlar ama dünyadan bilimden veya sanattan haberdar olup aynı zamanda iyi okullarda okuyup dinini güzelce yaşayan tanıdıklarım var.
    3 -1 ... caputtibia
  4. 4.
    'mia khalifa'

kendisini sinemaya adamış bir sanatçı.
    7 ... 0fu0
  5. 5.
    Değildir. Kültürlü olanlar olmayanlar tarafından çoğu zaman dışlandığını gördüm. Dışlayanlar da kültürsüzler.
    2 ... sogeking
  6. 6.
    Önemli olan 'herkesi eşit görme' kültürüdür. Bu kültür olmadığı sürece kendinize kültürlü demeyiniz.
    3 ... comegizligizli
  7. 7.
    kültürlü ya da kültürsüz türbanlı ya da başörtülü açık ya da kapalı siyahi ya da beyaz Müslüman ya da ateist travesti ya da erkek bunların hiçbiri insana insan olduğu için değer vermemiz gerektiği gerçeğini değiştirmez.
    1 ... ocus
  8. 8.
    Kültürlüsude var kültürsüz olanda genelleme yapacak bir sey değil.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    Benim var. Yani Twitter'da tanıştığım birisi özellikle hem sanatçı hem entelektüel. Kendisiyle bu konuyu hiç konuşmadık. BU işin başörtüsüyle alakası yok diyemem.Ancak insanların dış görünüşüne bakıp da bu yorumu getirmek doğru olmayacaktır. Tabi kültürsüzlükten kastını senin anladığın dilde yorumladım. Yoksa kültürsüz tek özne otistiktir.
    ... mrtrhn
  10. 10.
    Açık da yok. Türk kızları komple cahil amk.
    ... anankim skywalker