1. 1.
    yine birilerinin bi yerlerinde ince sızılar oluştuğunun habercisidir...

soyunmayı özgürlük sayıp giyinmeye karşı olan insanların burnuna daha bi fazla tüter bu koku... kötü niyetle içe çekildiğinde cehennemde yerini ur irin ve pislik kokusuna bırakması muhtemeldir...

edit: başlık 2 nolu entry yi giren şahsıma kalmıştır başlığı ben açmadım... ilk entry yi okusaydınız önce analarınızı bacılarınızı düşünüp bana hak verirdiniz...*
    7 -2 ... chankirili
  2. 2.
    kokunun türbanı acığı kapalısı da mı olur? (bkz: ben bilmiyorum bilen varsa anlatsın)*
    6 ... kimoo
  3. 3.
    özellike yaz sıcağında hissedilen koku olmakla birlikte, aynı asansöre erkeklerle binmeme nedenidir.
    2 -1 ... gezenadam
  4. 4.
    (bkz: türbanlı kadın korkusu)
    3 ... ozpandora
  5. 5.
    koku alma duyuları gelişmiş 'değerli' sözlük yazarları sayesinde bunların kokularının da farklı olduğunu öğrenmiş olduk. suphaneke işallah dinimiz işalla yarebbim amin.
    4 ... notre dame
  6. 6.
    Hiç yakın olmadığım için böyle bir koku var mıdır, bilemiyorum. Ama olabilir de.
    ... ruzgarlibayirdakibarokcicegi
  7. 7.
    türbanlı olsun olmasın farketmez, ilgili kişiye ait ya doğal kokudur ya da parfüm kokusudur.

beyler öz eleştiri yapmamız gerek. böyle muhalefet olmaz. adam gibi yazmak gerek.
    2 ... pis cocuk
  8. 8.
    yaz sıcağında giyilen kat kat elbise ve mantonun sebebiyet verdiği koltuk altı, meme altı, popo arası ve apış arası teri, derininin solunum yapmaya çalıştığı boşluklardan kaçak yaparak burun direklerini sızlatır.

ıyhh... leş aq dedirtir.
    1 -3 ... bilumum
  9. 9.
    (bkz: scent of a scarfed woman)
    ... olur mu
  10. 10.
    hacı yağı.
    ... pirasaseven