1. 1.
  özellikle toplu taşıma araşlarında 2-3 türbanlı kız bir aradaysa mutlaka sizi gözleriyle süzerler kulaktan kulağa bişeler konuşup 3 ü birden gözünüzün içine bakarlar.
  32 -77 ... the fakir
 2. 2.
  tekstil piyasasına canlılık getirmiş kızlardır...
  15 -8 ... cavit
 3. 3.
  (bkz: basortulu basi acik vurgusu)
  4 -1 ... teachero
 4. 4.
  toplu taşıma araçlarında dedikodumu yaparak egomun tavan yapmasını sağlayan canlı. ne zannettiniz tabiki güzelim özelim elbette ilgi çekip kendime baktıracağım hahayt. * (bkz: allah akıl fikir versin)*
  17 -17 ... herpes
 5. 5.
  çoğunluğu küçük yaşta zorla takmaya başlamış kızlardır.
  23 -39 ... lynx
 6. 6.
  müslüman bir kız olarak, yine islamın kitabına ve emirlerine uyan kızlar. kur'an ın emri ahzab/59 ve nur/31. emirlerini uygulayan kızlar.
  41 -24 ... havari kesar
 7. 7.
  esaret altındaki kızlardır.
  15 -47 ... nakreb
 8. 8.
  aralarinda gercek anlamda kiz olmayanlarina rastlayabileceginiz kizlardir . Zira o kafaya takilan bez parcasi kisinin cinsel durtulerini frenlemeye yetmez . evli olmadigi halde dost hayati yasayan tonla turbanli kiz vardir . mevlana'nin bir sozuyle noktalayalim ; " ya oldugun gibi gorun , ya gorundugun gibi ol" .
  12 -25 ... migfer
 9. 9.
  sana ne, bana ne kızlarıdır.
  9 -5 ... sıpa
 10. 10.
  "toplu taşıma araçlarında kendilerini kestiklerini düşünüp ve hatta fısıl fısıl kendisi hakkında dedikodu yaptığı sanrısına kapılan bünyelerin "türbanlı kızlardan nefret ederim, (muhtemelen) baş örtüsüyle türban arasındaki farkı bilmem, ayrıca 'sizi' (yani beni) kesiyorlar, öyle de yakışıklıyım işte, selam ederim" diye düşündüğü ve buna da, "anladım koçum" deyip geçilesi geyiğine konu olan kızlardır.
  35 -9 ... redwinemania