bugün

yanlış düşüncelerinden kaynaklanır. azıcık mantıklı düşünse ön veya arkanın fark etmeyeceğini bilirlerdi. bir de o haltı yiyip halen kapalı dolaşmazlar mı. (bkz: akboçae)
BAZI AYIPLI SITELERDE HIJAPLI MIJAPLI VIDEODA EKLIYORLAR.
yaptıkları bokların arkasına türban sayesinde sığınırlar, toplum başı açık kızlar yerine onları daha terbiyeli görür.
yersiz bir savdır. provokatiftir.
ama yanlış bir düşüncedir. türbansız olanları da vardır, bazı ibnelerin hoşuna gider bunlar, amlarını siktirirler, sonra bazı godoşlar vardır, onlar için sorun yoktur, elli kişinin ağzına verdiği kızları, karı diye yataklarına sokarlar, sonra utanmadan kalkarlar türbanlı olanına laf ederler, onların için gavat olmak, adam olamamak tutku olmuştur, orospu çocukluğu tercih meselesi değildir onlar için, tutkudur.

(bkz: tutku)
kaynağı belirsiz bilgidir. nedir o zaman kaynak ? of course.
sürekli beyinlerine kızlık zarı namustur kavramı kazındığı için bunu normal olarak algılar ve genç yaşta bu işte uzmanlaşırlar. evlendikten sonra eşleri anal yapmıyorsa kızlarımızda oluşan tutkudur. artık yapılacak şey eşi aldatmaktır. artık zarı olmadığına göre namus kavramı da yoktur sadece analla kalmaya gerek yoktur. komple. durmak yok yola devam. yolcu yolunda gerek.
Anası analdan verme şampiyonu olmuş kişinin sıçtığı tespittir.
kızların anal seks tutkusu diye bir başlık açılsa herkes dalgasını geçer, aşağılar, kadın vücudu üzerinden prim yapar fakat türban kelimesini ekleyince çoğu yazar birden aslan kesiliyor. türbanı korudukları kadar kadınları korusalar kadın cinayetleri yarıya iner.
müslüman kadının sembolü olan başörtüsüne karşı, nesebi bozuk, kansız, dinsiz imansız, mini etekli kaşar çocukları tarafından atılan bir lekenni aracı olan fantezi.
olm, fantezi kurmak istiyorsanız, ananızı takip edin. o mini şortlarla, tangalarla kimleri avlıyor, gidip bakın.
namus timsali oldukları içindir. hani amdan verince orospu ama götten verince namuslu olunuyor ya. ulan ben sizin...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.