1. 1.
    bazı tavsiyelerdir.
    arkadaşlar, çok heyecanlıyım, birazdan uzun süredir peşinde olduğum ve bana sonunda randevu veren kızla buluşacağım.

çok tatlı, türbanını her gün yıkar, mis gibi kokan bir kız.

tavsiyelere ihtiyacım var.

teşekkürler.
    7 -11 ... antik sarapci
  2. 2.
    Yol yabdı diye söze girebilirsin.
    5 -1 ... yahigewrovski
  3. 3.
    kızla öpüşmeyin, elini tutmayın.
    2 -1 ... selia
  4. 4.
    türbanlı pantolonlu diye bir ayrıma düşme yeter. olum kadın kadındır lan hepsine nazik yaklaş aç gibi düşme yeter.
    1 -1 ... telefondaki adam
  5. 5.
    kibar ve saygılı olun.

başörtüsüz kızlar içinde aynısını öneririm.
    7 ... nadia nadia
  6. 6.
    Neyin ayrımı bu kardeşim ailende hiçmi kapalı bayan yok.
    1 ... nicki martin
  7. 7.
    --spoiler--
    hayırlı datingler...
    --spoiler--
    ... golhiat
  8. 8.
    (bkz: bazı tavsiyelerdir)

yani; arkadaşlar benim kafam ironiye, espriye , zeka dolu başlıklar açıp, entry'ler girmeye basmıyor. neden çünkü ben aptalım. onçün 'bozo tovsoyolordor' diyerek tanım yapıyorum.

bu yüzden sırf, dikkat çekmek ve safımı belli etmek amaçlı 'türban' içerikli başlık açıp gerisini koyveriyorum. artık az, çok kafası basan mizahi yönü kuvvetli arkadaşlar bana yardım eder heralde.

'bozo tovsoyolordor' olum sarapci. seni müslüman ya da türban düşmanı falan olduğun için değil bir şeyler yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırdığın için sevmiyoruz lan.

yani aklına, 'ooh yobozlor kodoroyor bon torbon doyonco' diye gelmesin. evet.
    5 -8 ... frktmz krds frktmz
  9. 9.
    park bahçe gibi yerlerde buluşmayın. her parkta çoluğumuz çocuğumuzla sizi vuruşurken görmek zorunda değiliz.
    -1 ... caranthir
  10. 10.
    bazı tavsiyelerdir.

bazılarının sevip sevmemesi çok derdimdeydi. ondan beş senedir aynı şekil yazıyorum. bu yazısına da nasıl ağladım bilemez.

ha trollük yapıyor muyum evet.

ama sevilip sevilmeme meselesine gelince, bazıları kendi entrylerine eksilerine baksın, kimin daha fazla sevilmediğini anlarlar belki.

en azından yalan, zırva yazmıyorum.
    gerçekleri karıştırıp mizah için yazıyorum, ister sevsinler ister sevmesinler.

ama sevenler senden kat kat fazla emin olabilirsin.
    4 -1 ... antik sarapci