1. 1.
    (img:#2045583)
    ... abuzer komurcu
  2. 1.
    başı açık hatunların aşık olmasından farkı yoktur benim için. buyursunlar, gelsinler hepsi benim bebeklerim.
    3 -1 ... calcene
  3. 2.
    Normaldir. O da bir kadın neticede.
    2 ... oberst
  4. 3.
    her gece benimle içmek zorunda

olmaz herhalde.
    -1 ... seref zazaoglu ve sikender beg
  5. 4.
    Muhafazakar olduğundan hiç anlaşamam.
    5 -5 ... vexillarius of theodopolis
  6. 5.
    Türbanlı kız bir insandır ve insanlar tabiatin gereği ve mucizesiyle (beslenmek gibi) aşık olmaya da ihtiyaç duyarlar. Çünkü aşk ruhu besler.
    Erkekler namusu, aşkı, duyguları, düşünceleri, bir tek kendi cinslerine münhasır zannetmemelidir.
    Türbanlı bir kız bana da aşık olabilir(hemcinsine). Çünkü türban duyguları örtmez, göründüğü takdirde tecavüzün, katletmenin dahi hak görüldüğü yine hemen hemen her canlı türünde bulunan ve bir takım dış etkenlerden koruyan kafa kılının görünmemesini sağlamak için, istendiği takdirde farklı modellerle kullanılan bir materyaldir.

Devrik cümlelerim için kusura bakabilirsiniz lâkin aslolan bu yazıyı ne kadar anlamak istediğinizdir.

Tüm türbanlı bacılarımı saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
    5 -1 ... melihbey takimi
  7. 6.
    Olabilir, insanlık hali. Magazin gazeteciliği anlamında haber değeri olan birşey değil bu.
    1 ... morat
  8. 8.
    Öff beee. Muhafazakarların hepsi türbanlı olmuyor ki bu hayat tarzı seçimi. Bir de bağnazlar var her türlü kılıkta görebilirsiniz.
    1 ... futursuzumk
  9. 9.
    güzelse sorun değil.
    4 -2 ... san fransisco niggasi
  10. 10.
    her kadın gibi onlarinda aşık olmasi dogal olan bir seydir.
    4 -1 ... venusde mahalle muhtari