1. 1.
    tuhaf ve samimiyetsiz hesaplardır.

islam dini peygamberi muhammed görse bunları yüzlerine tükürürdü.
    6 -1 ... yamyam balagonda adami
  2. 2.
    Babasının prensesi hesapları... göktengri korusun bir gün böyle türbanlılarla denk gelmem umarım.
    4 -1 ... beyaz atletli trex
  3. 3.
    türbanlı instagramı

Türbanlıların birçok sınıfı vardır. Masumlarına en ufak lafım yok. Derdim süslüman ve kabuklu fıstıklar ile.
    11 -4 ... gethere
  4. 4.
    Çoğu nişanlısı ya da sevgilisi ile mutlu pozlar keser.
    Lüks mekanlar günde 5 kere kıyafet değiştirip tanıtım yapmacalar falan.
    Ciddi ciddi 500 k takipçileri de olur bunların.
    Baya bi varlar.
    Ablam evleniyor nikah kiyılıyor dini nikah hem de resmi zaten onu da koyuyorlar falan ama her şeyi de koymaları var ki evlere utanç

Sen evleniuorsun düğün arabasındasın hala canlı yayın nedir lan??

Valla şoklarda izliyorum.millette iyi göt var. Korkmuyorlar 1.
    2.si de evlendikleri ya da sevgili oldukları erkekler vizyon sahibi serbest rahat adamlar.

Beni rahat adam bulmaz amk ya. Nerde ayı var itinayla gelir darlar pençesini üzerime koyar lanet olsun.
    5 ... las amores son mentiras
  5. 5.
    niye boyle siniflandiriyorsunuz ki insanlari ..

biz hic pezevenk hesaplari , ya da ılık instagrami diye baslik acip seni rencide ediyor muyuz...
    4 -3 ... derisik asit
  6. 6.
    Yalnız bazısı çok kalite oluyor avratların hee. .
    4 -1 ... vigilante8
  7. 7.
    çarşaflı instagramının bi tık üstüdür.
    1 -1 ... angry engineer
  8. 8.
    Ulan önyargılı kafanıza sokayım sizin, insanı “türbanlı” diye ötekileştiren sizlerle aynı atmosferi paylaşmaktan dolayı utan duyuyorum.
    2 -2 ... queen dinleyen adam
  9. 9.
    Bok kokulu bir hesabı olduğu gibi amerikaya boş yere para kazandıran türbanlı instagramıdır.
    1 -1 ... uludag trollu
  10. 10.
    altı kerhane üstü minare tarzında takılan, profillerine kun fe ye kun yazan fakat bir dua bile bilmeyen cisimlerdir.
    ... edserous