1. 1.
    Nasıl yapılacağı konusunda muhafazakar gavsçı, Nurcu, Süleymancı tabanın açıklama yapması ve yardımcı olması gereken olay.

Evet arkadaşlar, internetten tanıştık onunla. Laf lafı açtı, konuştukça konuştuk. Bana alkolü bıraktıracağını, cemaate kazandıracağını falan söylüyordu. Hümanist ya da esprili diye geçiştiriyordum. En son birbirimize fotoğraf attık ve ne görsem dersiniz? Kendisi bir türbanlı. Ama yine de insanca yavaş yavaş sohbeti keseyim dedim, 'noldu foton gitti?' Yapmayayım dedim... gelgelelim ben böyle düşünürken o bu akşam için parkta buluşma teklifi etti...

Şimdi ne yapmam gerekiyor? Kendisini kırmadan bizim birlikte olamayacağımızı nasıl söyleyebilirim? Büyük ikilemdeyim, lütfen yardım edin.
    8 -12 ... alkolik oldum
  2. 2.
    seks için gene park tercih edilmiş, ilginç.

türban mürban yok bam bam bam.
    2 -4 ... rockonbaby
  3. 3.
    inatla ve ısrarla parkta görüşme teklifinde bulunan Cecelist bir Sümeyye rabia kübranur ecrin Elif'i kibarca, kırmadan reddetmektir.

Gavsçı Nurcu Süleymancı reyizçi tayfa tüyo verebilirse sevinirim.
    9 -14 ... alkolik oldum
  4. 4.
    "park bahçelerde dolaşmaya vaktim yok" denilerek gerekli mesaj verilebilir.
    -2 ... caranthir
  5. 5.
    internetten tanıştığım kişilerle görüşmüyorum de, zaten olması gereken de bu.

ancak sizin hayatınız olmuş internet sanki.
    4 -2 ... alfisti
  6. 6.
    Normal bir kızı kırmadan ret etmekten farkı yoktur. Neden türbanlı diye farklılaştırıyon ki.
    6 -1 ... ulamayandag
  7. 7.
    Ateist olduğunu söylemek.
    Gezici olduğunu söylemek.
    Kabataş'ta türbanlı kadına işeyen grupta bulunduğunu vurgulamak.
    3 -1 ... stargate
  8. 8.
    Türbanlı veya türbansız herhangi bir kıza dürüst bir şekilde öncelikle sana olan duygusunu belirttiği cesaretinden dolayı hayranlığını ama ona karşı farklı bir duygunun olmadığını söyleyebilirsin. Sonra sana karşılık veremediğim için özür dilerim diyerek saygılı bir şekilde kişinin gururunuda kırmamış olursun.
    3 ... ersen020
  9. 9.
    Eşcinsel olduğunuzu beyan edin ardından lut kavmi ayeti okuyup uzaklaşın.
    ... kara hakan
  10. 10.
    gereksiz bir eylem.

kırarak reddedilmeli.
    6 -8 ... antik sarapci