1. 1.
  islamın emirlerini yerine getirmediği gibi sağa sola akıl vermeye çalışan asalak bir kadındır.

  madem başörtün yok; türbanın yok o zaman neden utanmadan ahlaktan, şereften bahsediyorsun utanmaz.

  türbanın yoksa ahlaktan da bahsetmeyeceksin, bahsetsen bile kimse seni takmaz. net.
  2 -13 ... omrum tribunlerde gecti
 2. 2.
  Gayette bahsedebilir. türban takıp takmamak ahlak hakkındaki düşüncelerini açıklamasına engel olmaz hatta alakası bile yoktur. islamdan da bahsedebilir türbanlı kadınların islam’ ı daha iyi bildiği gibi bir düşünceye kapılmak çok cahilce olur. Türban sadece dış görünüşü değiştirir içindekini değil. Türban ben ideal müslümanım demek değildir.
  3 ... creepiest
 3. 3.
  "yazık engelli galiba" diye cevap verilmesi gereken kişinin beyanı. eğer aklınca troll yapmaya çalışıyorsan beynini biraz geliştir daha zekice yap ha yok ama eğer ciddiysen kendini bi odaya kapat ve ömrün boyunca o odadan çıkma... ahlakın başörtüsüyle bağdaştırılmasının dinle uzaktan yakından alakası yoktur, bu sadece yobazlıktır hatta direkt ahlaksızlıktır.
  1 -1 ... psikopat pisicik
 4. 4.
  Ah ya. Oysa ki colugun cocugun rizkini ipek pahali turbanlara harcamali ki ahlakli olsun.

  Yersen.
  -2 ... ruut altmis alti
 5. 5.
  Herhangi bir hanımefendinin gayet makul ve dini anlamda bizim zavallı yazarımızı eleştirmesiyle; kendisine bayağı koymuş olacak ki, yerinden kalkamayıp cevap verecek zekası da olmadığı için ezilen, yıpranan, zedelenen kibrini ( elbet burada benim gibi yobazlar bulurum bir kişi dahi olsa destekler ) düşüncesiyle, kendini zor bela uludağa atması...

  1. Not: umarım nesliniz tükenir
  2. Not: ben bir türbanlıyım
  -2 ... motherist
 6. 6.
  kendisiyle çelişir.
  ... nattleite