bugün

Uzak ihtimal. Ama gereklilikten ote sart.
Bu taşracı yasakçı zihniyetten nefret ediyorum amk. Herşey yasaklansın istiyorlar. Size ne olum kim ne isterse giyer.
Tamamen faşizmdir bu. insanların kılık kıyafetine müdahale özgürlük düşmanlığıdır. O yüzden böyle bir şeye gerek yoktur. insanlar özgür, istedikleri şeyi yapar, istedikleri şeyi savunur, istedikleri şeyi giyerler, türban da takarlar. Bana ne? Size ne?
Bir insanın kıyafeti yasaklanmalı diyen kişi, medeniyetten nasibini almamış taliban zihniyeti bokunun lacivertidir.
Beyinsizlik yasaklansa keşke; ama olmaz herhalde. Bu kadar güzel bir ülke, tarih, kahraman, insaniyet... Bulunan güzel ülkemizi bi' taraftan tayyo taifesi bi' taraftan aptal faşist kekonoviçler ayrıştırmaya uğraşıp duruyor. Biz biriz ve koca ülke türkiye'yiz. Anlayın artık. Allah her iki tarafın da diğerini istemeyen gerizakalilerinden milletimizi tez vakitte kurtarsın.
Yasaklanamaz, herkesin dini tercihine saygım var.kimse kimseye karışamaz baskı yapamaz.
Yıl 2021 olmuş hala yasak kelimesi konuşuluyor. Bireysel bir tercih yasaklanamaz.
Olm 2021 yilindayiz ya. Birakin insanlar ne giyiyorsa giysin, ne takiyorsa taksin. Sorsan evine ayda bi kilo et girmiyordur, gelmis burada turban yasaklansin diyor. Senin derdin turban mi gercekten amk.
Gündeme gelirse ampülü daha da koynumuza sokacaklar siyasal dinciler. Aman sakın oltaya gelmeyin
Kendi kızımın ya da sevgilimin/eşimin türban takmasını asla istemem. Ancak yine de karşı olduğum yasaktır.

Çünkü yasak ve baskı insanların üzerinde ters etki yaratır. Sen türbanı yasaklarsan onlar inadına takmak ister. Herkesi kendi haline bırakırsan eminim ki kadınlar zamanla kendiliğinden türbanı bırakacaktır. Çünkü sekülerleşmenin önünde kimse duramaz.

Ayrıca 20 yıl boyunca akp'nin türbandan çok ekmek yediği de herkesçe malum. Bugün bile tartıştığım pek çok akp'li sırf akp giderse türban yasaklanır korkusundan akp'yi savunuyor. O yüzden tekrar bir 20-30 senelik mağduriyet hikayesine gerek yok.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.