1. 1.
  bütün uludağ sözlük yazarlarının aynı lisede örgün öğretim görmesi durumunda gerçeşlemesi muhtemel olan olaylardır. tüm yazarların öğrenci olduğu bir lisede okul temsilcisi elbette zall reyiz olacaktı. sınıf başkanları ise pek muhterem moderatörler olurdu. o hiç bi sike yaramayan sınıf temsilcileri de tahmin ettiğiniz gibi yetkililerdir. en arka sırada kafasını koyup müzik dinleyen melankoli tayfa gecenin şarkısı ekibi, sessiz sedasız kendi çaplarında eğlenirken hemen bi önde oturanlar da sınıfın hınzır çocukları olan futbol trolleri olurdu. sözlükçüler aynı okulda olacak da entrikalar olmayacak mı? kimin eli kimin cebinde, kim kimi düdükledi haberleri her gün kızlar tuvaletinde lanse edilir.

  okulun eziği olan bilisiz'e de gelen geçen bir tekme atar. garibim alışmıştır artık ezikliğe. her gün kızlara sarktığı için dayak yiyen serefsizimbenimaklimagelmisti'ye kimse acımaz. saman altından su yürüten köftehor seni.

  ve asıl bomba elbette erkekler tuvaletinde padini değiştirdiği için okuldan atılan nickimi kedi yedi npcaz simdi'nin gider ayak ağlaması ile okulda alay konusu olma durumudur.
  10 -3 ... taytsizkral
 2. 2.
  dünya daha yaşanılabilir bir gezegen olurdu.
  2 ... 386dx40
 3. 3.
  (bkz: orayı yıkarlar)
  ... opus magnum
 4. 4.
  tc uludağ lisesi.
  4 ... ankedon
 5. 5.
  hergün çılgın partiler verilirdi uyuşturucular havada uçuşurdu, grup seks yapılırdı, karşıt görüşlü öğrencilerle kavga çıkardı...
  4 ... mrt5789
 6. 6.
  sınıfın en tembeli , en çok devamsızlık yapanı ve kurallara uymayanı benim .
  2 -2 ... bayanego
 7. 7.
  okulun ineklerinden biri piskolata erkegi olurdu. okulda her yüz yazara bir dişi yazar düşeceği için toplaşıp başka sözlüklerin çıkışında beklerdik.
  4 ... piskolata erkegi
 8. 8.
  en olmadık derste en olmadık zamanda kopya çekmeye çalışan ama aslında en çalışkan olanı ben olabilirim.nota gözüm doymuyor,napcağın?
  ... minimik
 9. 9.
  yazar burada tüm yazarlar liseli ergen olsaydı demek istemiş.
  2 ... dalgadublaj
 10. 10.
  kavgaya pembe tolga'yı çağırırdım, görün ebenizinkini. *
  2 -1 ... alkolik oldum