1. 1.
  acı bir islami gerçektir. seyyid'ler bunu beğenmedi.
  3 -1 ... futurizmturklugu
 2. 2.
  şizofreninin genetik olduğu anlaşıldıktan sonra gizemi kalmadı bu işin muhterem.
  1 ... ebu fesat
 3. 3.
  isa'dan önce tüm peygamberler israil peygamberi olarak geciyor.
  -1 ... papa jupiter
 4. 4.
  Kısmen doğrudur. Adem as. Ya da Nuh as. Yahudilerden önce vardı. Bu yüzden sonrakiler için söylenebilir hakikaten Ne cahil adamsınız.
  1 ... balikesirli
 5. 5.
  yanlıştır. her kavime peygamberler gelmiştir. ve bütün peygamberler müslümandır. yaratan, insanları hiçbir zaman kendi halinde bırakmamıştır.
  1 ... selia
 6. 6.
  ilk hak din yahudilik, ilk insan ve ilk peygamber de adem ise bu mantıkla tüm insanlar aslen yahudi'dir. :/ yanlış sularda yüzüyorsun delikanlı.
  1 -3 ... kacak cay lobisi
 7. 7.
  "Diyanet işleri: Andolsun, senden önce de peygamberler gönderdik. Onlardan sana anlattıklarımız da var, anlatmadıklarımız da var. Hiçbir peygamber, Allah’ın izni olmadan bir mûcize getiremez. Allah’ın emri gelince de hak yerine getirilir. işte o zaman bunu batıl sayanlar hüsrana uğrarlar"

  Muminun suresi.
  4 -1 ... malazgirt40
 8. 8.
  Kuran'da ismi gecen çoğu peygamber israiloğullarındandır. Çünkü Ortadoğu, mezapotamya tarihten günümüze dünyanın istikametini belirleyen en önemli coğrafya olmuştur.

  Yoksa 124.000 peygamber her kavme gelmiştir. Türklerede gelmiştir.
  2 ... hakgeldibatilzailoldu
 9. 9.
  peygamberler her zaman en azgın topluluklara gönderilmiştir. peygamberimiz hz muhammed gelmeden önce de en sapkın millet araplardı. puta tapmalar kız çocukları toprağa gömmeleri ve daha niceleri. gerçi araplar halâ pek düzelmiş değil ya allah ıslah etsin.
  2 ... gerekli gereksiz
 10. 10.
  soyu sopu bir kenara bırakın, davalarını anlamaya çalışın.
  2 ... monk of monkmountain